Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Październik 2013

Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach na spektaklu „Kopciuszek”

We wtorek, 22 października mieliśmy przyjemność obejżenia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce spektaklu "Kopciuszek" w wykonaniu Grupy Teatralnej Dzieci i Młodzieży z Zespołem Downa "Opatrzność" z Radomia.

Więcej...

WTZ Siedlce na Przeglądzie Twórczości Środowisk Osób Niepełnosprawnych

W poniedziałek, 21 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się Przegląd Twórczości Środowisk Osób Niepełnosprawnych. III Ogólnopolski Festiwl odbył się pod hasłem „Każdy może zostać klaunem”

Więcej...

Spektakl lalkowy pt.: „Syn Józefa” w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Siedlcach

18 października w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej gościła Pani Freda Leniemcz - długoletni dyrektor Teatru Lalki i Maski „Groteska” w Krakowie, aktorka i reżyser wielu przedstawień dla dzieci i młodzieży.

Więcej...

Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach z wizytą w piekarni PSS SPOŁEM w Siedlcach

Dzień 17 pażdziernika br. zaraz po rozpoczęciu zajęć w WTZ nasza placówka udałą się z wizytą do piekarni PSS Społem nr 5 mieszczącej się przy ul. Jagiełły w Siedlcach.

Więcej...

WTZ Siedlce na II Festiwalu Filmowego Twórczości Osób Niepełnosprawnych

„niePEŁNOSPRAWNI i bariery” to hasło II Festiwalu Filmowego Twórczości Osób Niepełnosprawnych zoorganizowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej działąjący przy Ośrodku „Misericordia” w Białej Podl.

Więcej...

Sztuka Osób Niepełnosprawnych – XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PFRON

„Kwiaty mojego życia” to hasło przewodnie XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej...

WTZ Siedlce wspomina 35 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża

W 35. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, nasza placóka udałą się pod pomnik Jana Pawła II w centrum miasta. Na miejscu zapaliliśmy znicz i pomodliliśmy sięw intencji Papieża.

Więcej...

Wystawa prac „Siedlce, Podlasie i Anioły” 2013

Dnia 03.10.2013r w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach odbyła się Pokonkursowa Wystawa prac XI Edycji Twórczości Plastycznej Osób Niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły” 2013.

Więcej...