Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Luty 2014

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy w WTZ Siedlce

W dniach 17.02 – 19.02 oraz 24.02 – 26.02.2014r. w naszej placówce gościły panie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Siedlec. Celem kilkudniowych wizyt w naszym WTZ były zajęcia warsztatowe aktywizujące Uczestników WTZ Siedlce do poszukiwania pracy.

Więcej...

Udział uczestników WTZ Siedlce w Balu Karnawałowym 2014

W miniony czwartek (20.02.2014r.) uczestnicy WTZ Siedlce gościli w Zespole Szkół nr 2 w Siedlcach. Wizyta związana była z udziałem w Balu Karnawałowym.

Więcej...

Walentynki w WTZ Siedlce

W miniony piątek, 14 lutego w naszym WTZ odbyła się dyskoteka Walentynowa. Przygotowania do imprezy walentynkowej rozpoczęliśmy już kilka dni wcześniej.

Więcej...

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach na obchodach Światowego Dnia Chorego

„My także winniśmy oddać życie za braci” - to hasło tegorocznego XXII Światowego Dnia Chorego. 11 lutego w kościele chrześcijańskim obchodzony jest Światowy Dzień Chorego.

Więcej...

Koncert kolęd w WTZ Siedlce

W miniony piątek, 7 lutego naszą placówkę odwiedziła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Jana Pawła II z Siedlec. Młodzi wokaliści pod opieką Pani Iwony Moskwiak wystąpili dla nas z koncertem kolęd.

Więcej...

WTZ Siedlce na Balu Integracyjnym 2014 w „MEDYKU”

W czwartek, 6 lutego nasza placówka po raz kolejny wzięła udział w Balu Integracyjnym zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Miejskim Ośrodku pomocy Rodzinie w Siedlcach.

Więcej...