Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Czerwiec 2015

Imieniny księdza Biskupa Piotra Sawczuka

Niech Chrystus Najwyższy Kapłan obdarza Księdza Biskupa swoimi darami. Niech głoszone przez Księdza Biskupa Słowo Boże prowadzi ludzi do żywej wiary.

Więcej...

I Piknik Integracyjny w Kisielanach

W minioną środę, 24 czerwca grupa reprezentująca naszą placówkę - WTZ Siedlce - udała się do Kisielan. Celem naszej wizyty był udział w I Pikniku Integracyjnym zorganizowanym przez zaprzyjaźniony Warsztat Terapii Zajęciowej z Kisielanach. Piknik zgromadził wszystkie Warsztaty Terapii Zajęciowej działające pod skrzydłami Caritas Diecezji Siedleckiej.

Więcej...

"Sobótkowe Spotkania" w Kukawkach

21 czerwca br. grupa reprezentująca nasz WTZ Siedlce wybrała się do Kukawek. Celem naszej wizyty był udział w VI Pikniku Integracyjnym „Sobótkowe Spotkania” zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach z filią w Kukawkach.

Więcej...

Otwarte Katolickie Radio Podlasie

WTZ Siedlce podczas Dnia Otwartych Drzwi zawitał do Katolickiego Radia Podlasie. Zainteresowani pracą dziennikarzy lokalnej rozgłośni mogli zapoznać sie z pracą realizatora dźwięku, dziennikarza, a także obejrzeć sprzęt umożliwiający pracę w radio.

Więcej...

Odpust ku czci Świętego Brata Alberta

W środę, 17 czerwca nasza placówka gościła w Domu Pomocy Społecznej w Siedlcach. Celem naszej wizyty był udział w Odpuście ku czci Świętego Brata Alberta, który jest patronem „Domu Nad Stawami”

Więcej...

Artystycznie w WTZ

W dniu dzisiejszym, 18.06 br. do naszej placówki zawitali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Siedlec. Uczniowie przybyli do nas z występem słowno – muzycznym oraz tanecznym w wykonaniu grupy IMPULS.

Więcej...

Odwiedziny przedszkolaków

W minioną środę (10.06.) naszą placówkę odwiedziła kolejna grupa przedszkolaków z Przedszkola Integracyjnego Nr 20 z Siedlec. Tak jak ich rówieśnicy kilka dni wcześniej, tak i oni poznali naszą placówkę i Uczestników. Po raz kolejny największym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyła się pracownia Doświadczania Światy, Muzyki i Teatru.

Więcej...

WTZ Siedlce... dobry jak chleb

W miniony piątek, 12 czerwca nasza placówka uczestniczyła w XIII edycji Koncertu Integracyjnego pod hasłem „Być dobrym jak chleb”. Organizatorem koncertu, który odbył się na deskach CKiS im. Adama Meżeryckiego, było Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych z Siedlec.

Więcej...

Przedszkolaki w WTZ Siedlce

W minioną środę, 29. maja, naszą placówkę odwiedziły dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 20 z Siedlec. Przedszkolaki poznały naszą placówkę i Uczestników.

Więcej...