Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Listopad 2015

Lekcja teatralna w Teatrze STUDIO

W miniony wtorek, 17 listopada nasz WTZ Siedlce wyruszył do Warszawy. Celem naszej wizyty w stolicy był udział w „lekcji teatralnej” w Teatrze STUDIO.

Więcej...

„Kto Ty jesteś? Polak mały…” - obchody Święta Niepodległości w WTZ Siedlce

Narodowe Święto Niepodległości to polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada, które ma upamiętniać odzyskanie przez Polskę niepodległość w 1918 roku, po 123 latach.

Więcej...

„Ze starej płyty” – XV Edycja Koncertu Integracyjnego "TEN SAM ŚWIAT"

28 października sala CENTRUM KULTURY I SZTUKI im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach gościła ponad 200 artystów z różnych placówek. Celem ich wizyty był udział w XV edycji Koncertu Integracyjnego TEN SAM ŚWIAT, którego organizatorem był Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

Więcej...

"niepełnoSPRAWNI i marzenia"

22 października br. w Kinie MERKURY w Białej Podl. już po raz IV odbył się Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych, którego tematem była „Niepełnosprawność i Marzenia”. Organizatorem Festiwalu Filmowego był Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Ośrodku MISERICORDIA Caritas w Białej Podl.

Więcej...

Dzień Zaduszny

2 listopada w naszym kościele obrządku rzymskokatolickiego to Dzień Zaduszny. Tego dnia wspomina się wszystkich zmarłych, którzy odeszli z tego świata.

Więcej...