Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Czerwiec 2017

„Siedlce, Podlasie i Anioły” – zaproszenie na wernisaż

Caritas Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza na Wernisaż XIV Edycji Wystawy Pokonkursowej Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły”, który odbędzie się 4 lipca 2017r. o godz. 11:00 w holu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach.

Więcej...

Integracyjnie w Kisielanach

Na wszystkich przybyłych gości czekały tego dnia rozmaite atrakcje, gry i zabawy. Pracownicy WTZ Kisielany przygotowali na pobliskim boisku integracyjne gry sportowe m.in.: strzał do bramki, wyścigi rzędów...

Więcej...

Finał XIV Mistrzostw Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych w Siedlcach

14 maja w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej miała miejsce Gala, podczas której uroczyście otwarte zostały XIV Mistrzostw Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych.

Więcej...

I Siedlecki Dzień Organizacji Pozarządowych

19 maja zespół „Radośni” reprezentujący nasz WTZ Siedlce wystąpił na scenie rozstawionej na Placu Generała Sikorskiego podczas I Siedleckiego Dnia Organizacji Pozarządowych.

Więcej...

Jarmark św. Stanisława

X Siedlecki Jarmark św. Stanisława zorganizowany w dniach  5 i 6 maja na Placu gen. Wł. Sikorskiego oraz na ulicy Kilińskiego i Piłsudskiego przyciągnął po raz kolejny rzeszę mieszkańców miasta i okolic.

Więcej...

Sprawni żeglarze - Warsztat Terapii Zajęciowej na Mazurach

Pod koniec maja podopieczni naszej placówki wraz z terapeutami udali się do miejscowości Sztynort położonej w województwie warmińsko – mazurskim nad jeziorem Sztynorckim. Celem naszej wizyty był udział w kilkudniowym rejsie po jeziorach mazurskich.

Więcej...