Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Bal 2013 w Szkole Podstawowej nr 5

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tyko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia, jest samym życiem” – Havelock Ellis

 

Piątkowy wieczór - 25.01.2013r. - nasz WTZ Siedlce spędził na balu karnawałowym w Szkole Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach. Organizatorem tegorocznego balu był Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i osób z autyzmem z Siedlec. Uroczystego otwarcia balu dokonała Pani Magdalena Grudzień – Soszyńska - Dyrektor wspomnianego wcześniej ŚDS w Siedlcach.

 

Po za świetną zabawą karnawałową organizatorzy przygotowali kilka konkursów, w których uczestnicy musieli wykazać się nie lada sprytem oraz umiejętnościami tanecznymi. Chętni mogli spróbować swoich sił podczas tańca na gazecie czy tańca z balonami. Tradycyjnie wybrany został Król i Królowa Balu. Tegorocznym Królem Balu Roku 2013 zorganizowanym przez ŚDS w Siedlcach został Daniel Borkowski – Uczestnik WTZ Siedlce. Ukoronowaniem pary Królewskiej był wspólny taniec, do którego dołączyli się wszyscy goście.

 

Prowadzący uroczystość organizowali niezapomniane konkursy muzyczno-taneczne, w których mogliśmy się wykazać zręcznością i sprytem, każdy z nas przecież wiedział, że jury nie śpi i bacznie przygląda się naszym karnawałowym poczynaniom. Wybór Króla i Królowej balu z kwestii godzin stał się bardzo szybko kwestią kilkunastu minut i w najmniej oczekiwanym momencie poznaliśmy zwycięzców tegorocznego balu. Jak przystało na Króla i Królową zwycięzcy zostali udekorowani złotymi koronami i białymi szarfami.

 

* * *

 

Bal 2013 w Szkole Podstawowej nr 5

2013-02-10

Bal 2013 w Szkole Podstawowej nr 5

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG

Wróć