Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Bal Karnawałowy w WTZ Siedlce

Dnia 31.01.2013r. w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej odbył się Bal Karnawałowy. W tegorocznym balu udział wzięli Uczestnicy oraz terapeuci z naszego WTZ oraz zaproszeni goście z Warsztatu Terapii Zajęciowej ze Skórca i Mińska Mazowieckiego. Oficjalnego otwarcia balu dokonał ks. Marek Bieńkowski - Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej wraz z Panią Kierownik WTZ Siedlce Katarzyną Pieniak.

 

Dzięki zabawie karnawałowej po raz kolejny mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi przyjaciółmi z innych placówek. W trakcie trwania balu mogliśmy porozmawiać, potańczyć i skosztować rozmaitych smakołyków przygotowanych przez naszą palcówkę, ale także przywiezionych przez naszych gości.

 

Podczas zabawy zorganizowane zostały również konkursy m.in. taniec na gazetach, taniec z balonami przywiązanymi do nogi oraz konkurs z kapeluszami. Tradycyjnie wybrano również Króla i Królową Balu Roku 2013.

 

Miłym akcentem naszego Bal Karnawałowego byłą wizyta dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej, które wspólnie z nami szalały na parkiecie.

 

* * *

 

Bal Karnawałowy w WTZ Siedlce

2013-02-10

Bal Karnawałowy w WTZ Siedlce

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG
17.JPG
18.JPG
   

Wróć