Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Boccia w „Domu nad Stawami”

5 kwietnia br. w DPS „Dom Nad Stawami” w Siedlcach odbył się I Turniej Boccia o Puchar Dyrektora pana Adama Kowalczuka. W zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących następujące placówki: DPS „Dom Nad Stawami” w Siedlcach, Środowiskowy Dom Samopomocy przy MOPR w Siedlcach, Giżycki Uniwersytet III Wieku w Giżycku, Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych i osób z autyzmem w Siedlcach, II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach oraz nasz Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach. W składzie WTZ Błyskawice – bo tak brzmiała nazwa naszej drużyny – znaleźli się Agnieszka Jaszczuk, Marcin Michalak, Paweł Grochowski, Piotrek Fierosiewicz, Łukasz Łaszczyk oraz Krzyś Matuła. Sędzią głównym zawodów był pan Ryszard Kałamarz, a pomocniczymi Mariusz Szczerbaciuk i Mateusz Szlassa.

W dniu zawodów po za samymi meczami mogliśmy zobaczyć występ ekipy Cats Claw Crew (taniec breakdance) oraz wokalistów i muzyków m.in.: Kamila Malinowskiego, Piotra Gozdka i Natalia Sisik, a także wziąć udział w konkursach.

Zwycięzcami I Turnieju Boccia o Puchar Dyrektora DPS „Dom Nad Stawami” w Siedlcach została drużyna „Orłów” z ŚDS przy MOPR w Siedlcach. Drugie miejsce przypadło drużynie Uniwersytetu III Wieku z Giżycka, a trzecie zawodnikom z II LO im. Królowej Jadwigi w Siedlcach.

2013-05-15

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach