Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

I Przegląd Pieśni Patriotycznej „Jestem Polakiem” w Szumowie

Dnia 15 listopada 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie odbył się I Przegląd Pieśni Patriotycznych pod hasłem „Jestem Polakiem”. Organizatorami I Przeglądu Pieśni Patriotycznej byli: Warsztat Terapii Zajęciowej Zgromadzenia Sióstr Służek NMPN w Szumowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie.

 

W Przeglądzie wzięły udział placówki z terenu województw: podlaskiego i mazowieckiego m.in. WTZ Sokołów Podlaskie, WTZ Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Siemiatyczach, WTZ Nowa Wola, WTZ w Kolnie, Zespół Szkół nr 13 w Białymstoku, WTZ Marianowo, WTZ w Mońkach, WTZ Stare Racibory, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Długoborzy, WTZ Szumowo, a także nasz Warsztat Terapii Zajęciowej z Siedlec.

 

Rozpoczęcie I Przeglądu Pieśni Patriotycznej należało do chóru parafialnego „Oktawa” z Szumowa, po którym wystąpiły zaproszone placówki. Każdy z uczestników Przeglądu mógł zaprezentować po dwa utwory o tematyce patriotycznej, a usłyszeć można było takie pieśni, jak: „Rozkwitały pąki białych róż”, „Przybyli ułani pod okienko” czy „Płynie Wisła płynie”.

 

Na zakończenie Przeglądu wszyscy artyści otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

 

* * *

 

I Przegląd Pieśni Patriotycznej „Jestem Polakiem” w Szumowie

2012-11-18

I Przegląd Pieśni Patriotycznej „Jestem Polakiem” w Szumowie

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
     

Wróć