Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Komunikacja interpersonalna i świat zawodów - szkolenie

tl_files/gallery/wtz_siedlce/aktualnosci/20150224_szkolenie/007.jpgW dniach 19 - 28. 01. 2015r. w naszej placówce gościły panie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Siedlec. Celem kilkudniowych wizyt w naszym WTZ były zajęcia warsztatowe aktywizujące uczestników WTZ Siedlce do poszukiwania pracy. "Komunikacja interpersonalna i świat zawodów" - tak brzmiał tytuł tegorocznego szkolenia.

 

W trakcie trwania warsztatów uczestnicy dowiedzieli się o roli i znaczeniu komunikacji; czym jest komunikacja werbalna i niewerbalna, wykonywali ćwiczenia rozwijające komunikację, a także poznawali podstawy poprawnej autoprezentacji.

 

Podczas kilkudniowych warsztatów podopieczni WTZ uczestniczyli w dyskusji nad pojęciem zawód. Dowiedzieli się o czym należy pamiętać wybierając zawód oraz gdzie można uzyskać informacje na temat danego zawodu. W trakcie warsztatów wyświetlane były filmy o rozmaitych zawodach, a uczestnicy WTZ Siedlce wykonywali ćwiczenia mające ukazać indywidualne predyspozycje do wykonywania danej pracy.

 

 

* * *

 

Komunikacja interpersonalna i świat zawodów - szkolenie

2015-02-24

Komunikacja interpersonalna i świat zawodów - szkolenie

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach

001
002
003
004
005
006
007
 

Wróć