Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Plener artystyczny w Łochowie

Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej „Szukamy Nikifora”, którego organizatorem jest firma Arche S.A. oraz Fundacja Leny Grochowskiej już na stałe wpisał się w życie naszej placówki. W ciągu roku pod okiem Pana Mirosława Chromińskiego, terapeuty z Pracowni Rękodzieła Artystycznego naszego WTZ Siedlce powstają prace, które zgłaszane są do konkursu. Przypomnijmy, że celem konkursu jest prezentacja prac o najwyższym poziomie artystycznym z zakresu sztuki nieprofesjonalnej oraz promocja twórców amatorów, a jego przedmiotem wszelkie dzieła z zakresu malarstwa, grafiki, rysunku i rzeźby.

V edycja konkursu już za nami chociaż do dzisiaj wspominamy ostatni wielki sukces Pana Mirka i jego podopiecznych. Wielkim wyróżnieniem wieloletniej pracy uczestników jest ich udział w trwającym właśnie plenerze artystycznym zorganizowanym przez Firmę ARCHE i Fundację Leny Grochowskiej. Plener odbywa się w XIX wiecznym Zespole Pałacowo - Parkowym
w Łochowie, gdzie w pełnej ciszy i skupieniu nasi artyści mogą tworzyć nowe dzieła.

2017-01-26

Plener artystyczny w Łochowie

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

DSCF8204.JPG
DSCF8206.JPG