Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach na koncercie „Być dobrym jak chleb”

16 czerwca w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach już po raz XII odbył się Koncert Integracyjny „Być dobrym jak chleb”. Organizatorem koncertu było Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej. W tym dniu na deskach Siedleckiego Teatru osoby niepełnosprawne mogły zaprezentować szerszej publiczności swoją działalność artystyczną. W trakcie koncertu artyści prezentowali tańce, piosenki oraz krótkie sztuki przygotowane specjalnie na tę okazję. Nasz Warsztat Terapii Zajęciowej wystąpił tego dnia z piosenką z repertuaru Blue Cafe„Niewiele mam” oraz z układem tanecznym do piosenki „Hey Ya” OutKast, a na prośbę licznie zgromadzonej widowni wracaliśmy na scenę, aby powtórzyć występ.

Podczas koncertu „Być dobrym jak chleb” wystąpili między innymi artyści z Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych z Siedlec, Domu Pomocy Społecznej z Siedlec, artyści z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego Nr 6 czy WTZ z Żelechowa.

* * *

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach na koncercie „Być dobrym jak chleb”

2014-06-16

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach