Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Z wizytą w Warszawie

5 grudnia br. nasz Warsztat Terapii Zajęciowej wyruszył wczesnym rankiem do Warszawy. Nasza podróż do stolicy Polski miała dwa cele. Pierwszym była wizyta w siedzibie Polskiego Radia mieszczącego się przy Al. Niepodległości 77/85.

 

W siedzibie rozgłośni mieliśmy możliwość poznania radia „od kuchni” – zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem rozgłośni radiowej, pracą dziennikarzy radiowych, zwiedzaliśmy studia emisyjne oraz podejrzeliśmy jak prowadzone są audycje. Atrakcją naszej wizyty była możliwość zobaczenia realizacji programu „na żywo”.

 

Drugim punktem wizyty w Warszawie był udział w corocznym Wielkim Koncercie Galowym Fundacji PROMETEUSZ pod hasłem „Pięć złotych minut ratujących życie” w Sali Kongresowej. Koncert stanowi zwieńczenie prowadzonego w danym roku kalendarzowym przez Fundację Prometeusz cyklu szkoleń ratownictwa medycznego dla młodzieży szkolnej. Po za konkursem z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w Sali Kongresowej wystąpiły rozmaite gwiazdy polskiej sceny muzycznej. „Nieodporny rozum” i „Countdown” to utwory, które wykonała dla przybyłych gości EWELINA LISOWSKA z zespołem.

 

Po wokalistce na scenie zobaczyliśmy zespół LOKA, który wykonał trzy utwory „Prawdziwe powietrze”, „Widziałem Ciebie” i „Na jednej z dzikich plaż” oraz Rafała Brzozowskiego również z zespołem w utworach „Pozovimienia”, „Na dobre i na złe”, „Tak blisko” oraz „Katrina”. Dodatkową atrakcją koncertu był występ artystów CENTRUM UŚMIECHU – FRUKTAKI, iluzjonisty Macieja Pola, formacji tanecznej FLEX , a także pokaz laserów.

 

* * *

 

Z wizytą w Warszawie

2012-12-14

Z wizytą w Warszawie

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach

1.JPG
2i3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
     

Wróć