Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

II Bal Integracyjny w WTZ w Skórcu

W dniu 27.01.2016 r. w Skórcu odbył się II Integracyjny Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych "Skórzec 2016". Na zaproszenie Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Skórcu (WTZ) przybyło wielu gości.

 

Pojawili się uczestnicy, opiekunowie i kierownicy WTZ z Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Kisielan, Białej Podlaskiej oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Białej Podlaskiej i Domu Pomocy Społecznej "Dom nad Stawami" z Siedlec. W sumie bawiło się ponad 170 osób. Impreza miała bardzo pozytywny oddźwięk. Bal uroczyście otworzyła Beata Mańkowska, kierownik WTZ Skórzec wraz z ks. Marcinem Gochnio, z-cą dyrektora siedleckiej Caritas. Swoją obecnością zaszczycili zebranych Michał Okniński, wicestarosta siedlecki, Anna Gugała, kierownik PCPR w Siedlcach oraz Henryk Brodowski, wójt gminy Siedlce. Podczas balu przeprowadzono konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, konkurs „Gorące krzesła” i „Król i królowa balu 2016”. Zabawa była wspaniała.

 

Szczególne podziękowania skierowane są do Ewy i Roberta Prokurat, właścicieli sali weselnej " Evita" w Skórcu, którzy udostępnili piękną salę, firmie ZELECH, BS Siedlce za wsparcie finansowe.

 

 

 

* * *

 

II Bal Integracyjny w WTZ w Skórcu

2016-02-10

II Bal Integracyjny w WTZ w Skórcu

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu

001
002
003
004
005
006
   

Wróć