Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

„Nieprzetarty Rejs” – niepełnosprawni żeglowali na Mazurach

Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu wziął w dniach 13-16 czerwca udział, już po raz trzeci, we wspaniałym przedsięwzięciu organizowanym corocznie dla osób niepełnosprawnych w Giżycku pod nazwą „Nieprzetarty Rejs”.

 

W tegorocznej zabawie "pod żaglami" wzięło udział prawie 200 osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami z całego kraju. - Staramy się, aby co roku udział w tym wydarzeniu wzięli inni uczestnicy z naszego Warsztatu, tak aby wszyscy mieli okazję zmierzyć się z linkami, żaglami i sterem oraz zasmakowali rywalizacji na wodzie – mówi Beata Mańkowska, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Skórcu.

 

Jak co roku, organizatorzy zapewnili wiele atrakcji. Pojawiły się m.in. występy artystyczne wszystkich placówek biorących udział w „Nieprzetartym Rejsie”, grill oraz dyskoteka. Finałowym wydarzeniem były regaty reprezentacji ośrodków na zabytkowych już łodziach DZ. - Z nieukrywaną radością informujemy, że w tym roku nasza reprezentacja tworząca załogę na DZ "W Tango" wraz ze sternikiem zajęła pierwsze miejsce. Jesteśmy z was bardzo dumni i mamy nadzieję, że uda nam się w przyszłym roku powtórzyć ten wyczyn. Do zobaczenia na wodzie... i lądzie – dodaje B. Mańkowska.

 

 

* * *

 

„Nieprzetarty Rejs” – niepełnosprawni żeglowali na Mazurach

2016-06-24

„Nieprzetarty Rejs” – niepełnosprawni żeglowali na Mazurach

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu

001
002
003
004
005
     

Wróć