Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Październik 2012

Dyrektor Caritas Polska ks. Marian Subocz z wizytą w Caritas Diecezji Siedleckiej

24.10.2012r. Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach gościł z wizytą Dyrektora Caritas Polska ks. Mariana Subocza.

Więcej...

KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „Siedlce, Podlasie i Anioły” - Podsumowanie

Dnia 04.10.2012r w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach odbyła się Pokonkursowa Wystawa prac X Edycji Twórczości Plastycznej Osób Niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły” 2012. Organizatorem konkursu był Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach działający przy Caritas Diecezji Siedleckiej.

Więcej...

XII Koncert Integracyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej pt. „Ten Sam Świat”

Uprzejmie informujemy, że XII Koncert Integracyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej pt. „Ten Sam Świat” odbędzie się w dniu 27 listopada 2012 r. (wtorek) w sali Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Bpa Świrskiego 31.

Więcej...

KOŚCIÓŁ DOMEM MIŁOSIERDZIA

Komisja Charytatywna KEP postanowiła, że obchodom 68. Tygodnia Miłosierdzia w 2012 roku będzie towarzyszyć hasło: „Kościół domem miłosierdzia”. Hasło to nawiązuje do tegorocznego programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce, którego głównym celem jest wzmocnienie wzajemnych więzi polskich katolików we wspólnocie Kościoła Chrystusowego.

Więcej...

ŚWIĘTO NASZYCH CHŁOPCÓW

2 października 2012r. w świetlicy odbył się Dzień Chłopaka. Dziewczęta przy pomocy wychowawców zorganizowały liczne zabawy i konkursy dla kolegów, podczas których wszyscy świetnie się bawili. Po radosnych wygłupach dzieci wraz z paniami tańczyły na dyskotece. Na koniec uroczystości dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły upominki.

Więcej...

SZALEŃSTWO NA BASENIE

Od września 2012r. ruszył projekt pod nazwą „ Poprawa funkcjonowania rodzin z dziećmi znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych”, w ramach którego odbywają się cykliczne zajęcia sportowo-rekreacyjne na basenie AWF w Białej Podlaskiej. Zadanie dofinansowane zostało z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

Więcej...

SZLAKIEM NAJSTARSZYCH GÓR w POLSCE

27 września 2012r. jeszcze przed wschodem słońca, wyruszyliśmy w naszą podróż, której celem było zobaczenie najciekawszych miejsc Gór Świętokrzyskich.

Więcej...

WITAMY PO WAKACJACH!!!!!!!

3 września 2012r. ponownie rozpoczęliśmy pracę Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie.

Więcej...