Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Kwiecień 2013

Ochrona uchodźców w Polsce i w Niemczech. Wymiana doświadczeń oraz pogłębienie tematyki

W dniach 12-14 kwietnia wzięłyśmy udział w Seminarium na temat „Ochrona uchodźców w Polsce i w Niemczech. Wymiana doświadczeń oraz pogłębienie tematyki”.

Więcej...

Sprawozdanie z przeprowadzonej zbiórki publicznej

W dniach dniach od 4 lutego 2013 r. do 31 marca 2013 r. Caritas Diecezji Siedleckiej przeprowadziła zbiórkę publiczną na leczenie Weroniki Wadas.

Więcej...

XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Milanów 2013

17 kwietnia 2013r. w Milanowie, odbył się XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Tematem przewodnim były piosenki filmowe. Każdy z uczestników przegotowywał dwie piosenki, jedną filmową drugą dowolną. Wykonawcy podzieleni byli na dwie grupy: soliści i zespoły.

Więcej...

Dwa nowe Parafialne Zespoły Caritas w naszej diecezji!

7 kwietnia został powołany PZC nr 17 w parafii pw. Św. Filipa Neri w Kąkolewnicy, który na starcie liczy 9 wolontariuszy. 14 kwietnia rozpoczął swoją działalność PZC nr 18 przy parafii Św. Stanisława BM w Ostrówkach, liczący 11 wolontariuszy.

Więcej...

Pielgrzymowanie Caritas

W dniach od 11 do 13 kwietnia pracownicy i wolontariusze Caritas Diecezji Siedleckiej uczestniczyli w pielgrzymce do Krakowa.

Więcej...

Wizyta teatru z Krakowa

W dniu 9.04.2013r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Parczewie gościł artystów z grupy teatralnej Art-Metatonia z Krakowa. Artyści wystawili baśń Jaś i Małgosia autorstwa braci Grimm.

Więcej...

Spotkanie PZC – 09.04.2013r. godz.16.00

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas naszej diecezji na spotkanie wielkanocne. Odbędzie się ono 9 kwietnia w Caritas przy ul. Bpa Świrskiego 57 w Siedlcach.

Więcej...