Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Grudzień 2013

Bal Sylwestrowy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Parczewie

Piękne fryzury, specjalny makijaż, eleganckie suknie i garnitury, szampan oraz fajerwerki. Z tym wszystkim kojarzy nam się bal sylwestrowy.

Więcej...

Spotkanie opłatkowe w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Siedlcach

W środę 18 grudnia zgodnie z coroczną tradycją na Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej odbyło się Spotkanie Opłatkowe.

Więcej...

Przerwa w pracy Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w Siedlcach

Od 17 grudnia 2013 roku do 31 stycznia 2014 roku Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego przy ul. Bpa Świrskiego 57 jest NIECZYNNA.

Więcej...

Wigilia Czterech Pokoleń w Skórcu

W dniu 20.12.2013 r. na zaproszenie Wójta Gminy Skórzec Pana Stanisława Kalińskiego uczestnicy oraz kadra WTZ w Skórcu wzięli udział w Wigilii Czterech Pokoleń odbywającej się w sali sportowej Gimnazjum w Skórcu.

Więcej...

Życzenia od Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach

Wszystkim naszym Przyjaciołom i Darczyńcom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Pragniemy złożyć serdeczne życzenia.

Więcej...

Boże Narodzenie w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Parczewie

Święta Bożego Narodzenia, to chyba najbardziej oczekiwany czas zarówno przez dzieci, jak i ludzi dorosłych. Swoją magią oczarowują nas i sprawiają, że naprawdę chcemy poczuć się lepsi i otwarci na innych ludzi.

Więcej...

Spotkanie wigilijne w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Siedlcach

W miniony czwartek (19.12.2013r.) w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla Uczestników, rodziców i opiekunów oraz kadry.

Więcej...

Uroczyste spotkanie opłatkowe Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie

Wigilia to w polskiej tradycji dzień nadzwyczajny. Żadne inne święto nie ma takiego uroku i nie wywołuje tylu emocji, oczekiwań i nadziei.

Więcej...

Spotkanie wigilijne w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Skórcu

W dniu 18.12.2013 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej "Nowa Szansa" w Skórcu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, na które przybyło wielu znakomitych gości.

Więcej...

Grudniowe wieści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Parczewie

Dnia 12.12.2013 r. zostaliśmy zaproszeni do Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej – Filia w Parczewie, aby obejrzeć wystawę poświęconą poetom parczewskim przygotowaną przez Panią Martę Goździk.

Więcej...