Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2014

Uczestnicy WTZ Siedlce na spektaklu „Cud medyczny w Wilkowyjach”

W miniony piątek (31.01.2014r.) nasza placówka gościła w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Celem naszej wizyty była ogólnopolska premiera spektaklu „Cud medyczny w Wilkowyjach”.

Więcej...

Spotkanie misyjne wolontariuszy Caritas Diecezji Siedleckiej

Na zewnątrz mroźno. Styczniowa pogoda nie wystraszyły naszych wolontariuszy. Jak co miesiąc, w ostatnią środę stawili się na spotkaniu.

Więcej...

Zimowisko 2014 w Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Parczewie

Ferie zimowe rozpoczęły się w tym roku 20 stycznia, ale w świetlicy przygotowania do nich zaczęliśmy już wcześniej… układaliśmy zadania konkursowe, pytania, zagadki filmowe i muzyczne, dobieraliśmy listy przebojów i ciekawe filmy...

Więcej...

Film „Caritas w służbie człowiekowi”

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu pt. „Caritas w służbie człowiekowi”

Więcej...

III Integracyjny Bal Charytatywny w Parczewie

1 lutego w Parczewie odbędzie się III Integracyjny Bal Charytatywny. Celem balu jest podziękowanie sponsorom oraz instytucjom za współpracę oraz zebranie środków na remont pomieszczeń starej plebanii, w której mieści się Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas.

Więcej...

WTZ Skórzec na Siemiatyckiej Stajence 2014

W dniu 23.12.2014 r. Zuzanna Kubaj oraz troje uczestników z WTZ Skórzec wzięli udział w przeglądzie kolęd i pastorałek Siemiatycka Stajenka 2014. W tym roku Zuzia z kolegami zaśpiewała pastorałkę "Do stajenki".

Więcej...

Udział WTZ Siedlce w Siemiatyckiej Stajence 2014

W czwartek (23.01.2014r.) nasza placówka zawitała w Siemiatyckim Domu Kultury. Celem naszej wizyty był udział w IV edycji Podlaskiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Siemiatycka Stajenka 2014”.

Więcej...

Zajęcia o misjach w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Parczewie

W dniach 20.01.2014 r do 23.01.2014 gościliśmy w naszym Warsztacie panią Elizę Szyprowską, która korzystając z ferii odwiedziła nasza placówkę.

Więcej...

Pomoc dla Elżbiety Osiak - Ela śpiąca królewna...

Kiedy zasypiamy każdego wieczora nie zdajemy sobie sprawy, nie myślimy o tym, że być może jutro nie obudzimy się, bądź obudzimy się w innej rzeczywistości.

Więcej...

WTZ Parczew na zajęciach z dziećmi w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie

Jak wiadomo ferie w województwie lubelskim rozpoczęły się 20 stycznia. Dla dzieci, które nie wyjeżdżają, często organizowane są zajęcia w świetlicach.

Więcej...