Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Kwiecień 2014

Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie na Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Milanowie

W środę 30 kwietnia 2014 dzieci z naszej świetlicy jak co roku wzięły udział w przeglądzie piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Milanowie.

Więcej...

Wsparcie działalności Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie

Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje projekt pod nazwą „Wsparcie działalności Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie w 2014r”, dofinansowany ze środków Gminy Parczew.

Więcej...

Poświąteczne Jajeczko w Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Siedlcach

28 kwietnia zorganizowane było na naszej Świetlicy poświąteczne "Jajeczko". :) Na spotkanie zaproszone były Dzieci wraz ze swoimi Rodzicami oraz Zastępca Dyrektora Caritas Ks. Marcin Gochnio.

Więcej...

WTZ Parczew - Spotkanie z Janem Pawłem I

Trwając w dziękczynieniu za dar kanonizacji dwóch wielkich papieży Jana XXIII i Jana Pawła II, dzięki życzliwości Ks. Norberta Taratyckiego, cała społeczność warsztatowa mogła 28 kwietnia obejrzeć film o Janie Pawle I.

Więcej...

Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach na turnieju Boccia

W poniedziałek, 28 kwietnia br., w Domu Pomocy Społecznej w Siedlcach po raz kolejny zorganizowany został Turniej Boccia.

Więcej...

70. Tydzień Miłosierdzia Bożego

Druga Niedziela Wielkanocna rozpoczęła 70. Tydzień Miłosierdzia Bożego. Caritas Diecezji Siedleckiej dziękuje wszystkim, którzy swoją ofiarnością wspierają dzieła miłosierdzia.

Więcej...

WTZ Parczew - śladami świętości Jana Pawła II

Aby pełniej zanurzyć się w tajemnicę świętości i świadomie przeżyć niedzielną kanonizację 25.04.2014r odbył się w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Parczewie dzień poświęcony Janowi Pawłowi II.

Więcej...

Udział Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie w konkursie „Śpiewający Słowik”

24 kwietnia 2014 roku w restauracji „Orion” w Parczewie odbyły się eliminacje powiatowe wojewódzkiego konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

Więcej...

Wydano 211 paczek na Święta Wielkanocne!

Jadłodajnia Caritas w Siedlcach wydała na Święta Wielkanocne 211 paczek. Rodziny, które otrzymały paczki - to korzystający na stałe z posiłków w jadłodajni oraz osoby, które złożyły wniosek o doraźną pomoc żywnościową.

Więcej...

Wyróżnienie dla Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie w konkursie na najpiękniejszą palmę oraz pisankę

W dniu 20 kwietnia 2014 roku ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą palmę oraz pisankę wielkanocną. Nasza świetlica w tym roku również brała udział w tym wydarzeniu.

Więcej...