Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Lipiec 2014

Dzień Otwarty w Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej

Dnia 1 czerwca 2014 roku Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom uczestniczyło w Dniu Otwartym w Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej.

Więcej...

Pierwszy turnus za nami - podsumowanie

Dnia 21 lipca zakończył się I turnus kolonijny Wakacyjnej Akcji Caritas Diecezji Siedleckiej. W Zakopanem wypoczywała grupa 45 dzieci i młodzieży z Grodna na Białorusi. Byli z nami 10 dni.

Więcej...

Zakopane

Turnus edukacyjno-wypoczynkowy Caritas w Zakopanem

Caritas realizuje projekt finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych, w ramach konkursu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014".

Więcej...

Urszula Dudziak w Centrum Integracji Społecznej Caritas Siedlce

Urszula Dudziak w Centrum Integracji Społecznej Caritas Siedlce

Urszula Dudziak odwiedziła w poniedziałek 7 lipca br. Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej.

Więcej...

Fartuszki wykonane w Centrum Integracji Społecznej Caritas Siedlce

Centrum Integracji Społecznej Caritas Siedlce w Zbuczynie

Podopieczni Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w niedzielę 6. lipca br. wzięli udział w festynie organizowanym w Zbuczynie.

Więcej...

Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014 w Świetlicy

Świetlice Caritas czynne w wakacje

W okresie wakacji Świetlice Caritas Siedlce opiekują się dziećmi. Świetlica Socjoterapeutyczna przy ul. Świrskiego 57 będzie czynna codziennie w godz. 9:30 – 14:30, a Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza przy ul. Floriańskiej 3 codziennie w godz. 9:00-14:00.

Więcej...

Projekt: Wypoczynek letni w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dla dzieci z rodzin rolniczych w Zakopanem.

W ramach projektu 54 dzieci z terenu województwa lubelskiego i mazowieckiego będą uczestniczyć w okresie od 17 do 30 sierpnia 2014r. w wypoczynku letnim w górach w Zakopanem.

Więcej...