Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2015

"Bóg się rodzi..." - Jasełka w WTZ Siedlce

Młodzi artyści w ciekawy i wesoły sposób przedstawili nam historię Bożego Narodzenia.

Więcej...

WTZ w Parczewie organizuje Bal Charytatywny

Aukcja prac niepełnosprawnych, zabawa taneczna oraz występy uczestników parczewskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej - to główne atrakcje, jakie czekają na uczestników balu.

Więcej...

Koncert kolęd

Cieszymy się, że mogliśmy wystąpić w Parczewskim Domu Kultury i zaprezentować przygotowane utwory, podtrzymując i ukorzeniając piękną chrześcijańską tradycję.

Więcej...

Paczki Żywnościowe FEAD - ostatni moment, by je dostać

Caritas Diecezji Siedleckiej przekazuje na rzecz potrzebujących paczki żywnościowe FEAD.

Więcej...

Caritas dla rodziny. Rok Caritas w Polsce

Gala inaugurująca obchody 25-lecia Caritas w Polsce odbyła się dnia 15 stycznia w Siedlcach na deskach Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego.

Więcej...

Spotkanie Wigilijne

Przy stole zastawionym świątecznymi potrawami spotkaliśmy się wszyscy razem: rodzice, nasi Uczestnicy, kadra WTZ Siedlce oraz ksiądz dyrektor Marek Bieńkowski.

Więcej...

Siemiatycka Stajenka 2015

Siemiatycka Stajenka to Podlaski Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu osób niepełnosprawnych. W tym roku była to już piąta edycja przeglądu, na której nie zabrakło również i naszych RADOSNYCH - grupy wokalno tanecznej z WTZ Siedlce.

Więcej...

Bal maskowy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kisielanach

21.01.2015 r. w naszym warsztacie odbył się maskowy bal karnawałowy. Impreza połączona była z dyskoteką oraz zabawami integracyjnymi.

Więcej...

Pomoc dla Szymona Kołodziejczyka

Szymek ma siedem lat i jasno określony krąg zainteresowań: anatomia! Zaskakujące? Nie w przypadku chłopca, który praktycznie od urodzenia jest podopiecznym stołecznego Centrum Zdrowia Dziecka.

Więcej...