Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Listopad 2015

Wizyta Policji

Dnia 24 listopada gościliśmy w naszej świetlicy przedstawicielkę Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach!

Więcej...

Rękodzieło z Centrum Integracji Społecznej

Szukając prezentów i dekoracji z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia warto zajrzeć do sklepu „CISowskie Inspiracje”. Sprzedawane jest tam rękodzieło Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej. Kupując je wspierasz działania na rzecz osób długotrwale bezrobotnych i wykluczonych społecznie.

Więcej...

Uczniowie z SKC wspierają biednych w Afryce

Grupa wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas Diecezji Siedleckiej z Zespołu Szkół Nr 5 w Garwolinie zorganizowała z sukcesem akcję charytatywną dla dzieci uczących się w katolickiej szkole w Czadzie.

Więcej...

Wyróżnienie specjalne TISE dla Zakładu Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej

Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej po raz kolejny został finalistą Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

Więcej...

Lekcja teatralna w Teatrze STUDIO

W miniony wtorek, 17 listopada nasz WTZ Siedlce wyruszył do Warszawy. Celem naszej wizyty w stolicy był udział w „lekcji teatralnej” w Teatrze STUDIO.

Więcej...

Musical Caritas Diecezji Siedleckiej

„Nasze kolorowe lata” to tytuł musicalu stworzonego w trakcie trwania projektu „Senior Przyszłości” prowadzonego przez Caritas Diecezji Siedleckiej Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Parczewie, który odbędzie się 23 listopada 2015r. o godz. 18:00 w Parczewie. Jest to zwieńczenie działań, w które zaangażowali się seniorzy z powiatu parczewskiego.

Więcej...

Dzień Placków Ziemniaczanych

13 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy kolejne święto z naszego nietypowego świetlicowego kalendarza- Dzień Placków Ziemniaczanych!

Było pyyyysznie!

 

 

Więcej...

Wyjazd na sztukę do WSD

Dnia 12 listopada udaliśmy się do Wyższego Seminarium Duchownego w Nowym Opolu na sztukę pt. "Wybieram Niebo".

Więcej...

Konkurs Caritas Polska "Kim jest dla mnie wolontariusz Caritas?"

Świetlica Socjoterapeutyczna w Siedlcach wzięła udział w zabawie dla Uczestników i Wychowawców świetlic socjoterapeutycznych pt. "Kim jest dla mnie wolontariusz Caritas?".

Więcej...

Modlitwa adwentowa Caritas

Świetlica Socjoterpeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Caritas Internationalis na modlitwę adwentową!

 

Więcej...