Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2016

Rusza Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Siedlcach

Z dniem 01 stycznia 2016 r. Caritas Diecezji Siedleckiej we współpracy ze Stowarzyszeniem Równych Szans Bona Fides rozpoczęła realizację zadania zleconego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Więcej...

II Bal Integracyjny w WTZ w Skórcu

W dniu 27.01.2016 r. w Skórcu odbył się II Integracyjny Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych "Skórzec 2016". Na zaproszenie Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Skórcu (WTZ) przybyło wielu gości.

Więcej...

Integracja tanecznym krokiem

V Integracyjny Bal Charytatywny w Parczewie to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz Caritas Diecezji Siedleckiej. W sobotni wieczór 23 stycznia, w Domu Weselnym „Jarmuł” zgromadziło się blisko 100 osób, czujących się związanymi silnymi więzami z tą charytatywną organizacją.

Więcej...

XIV Bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych w Białej Podlaskiej

Caritas Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy w Białej Podlaskiej organizuje już po raz XIV Bal karnawałowy skierowany do osób niepełnosprawnych.

Więcej...

II Bal Integracyjny w WTZ w Skórcu

W środę, 27 stycznia w Skórcu odbył się II Bal Integracyjny zorganizowany przez tamtejszy Warsztat Terapii Zajęciowej "Nowa Szansa".

Więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci składają naserdeczniejsze życzenia! Uśmiech

Więcej...

Konferencja w Łaskarzewie dot. Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej

Burmistrz Miasta Łaskarzew, Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Stowarzyszenie Równych Szans BONA FIDES zorganizowali konferencję pt. „Współpraca na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem w województwie mazowieckim".

Więcej...

Nowe Szkolne Koło Caritas w Piszczacu

2 grudnia 2015 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Piszczacu powstało nowe Szkolne Koło Caritas.

Więcej...

Jasełka

Dzisiaj, przed południem, naszą placówkę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Uczniowie z klasy II E, pod opieką wychowawcy Ewy Bazylczuk oraz katechetki Bożeny Redzik, zawitali w nasze progi z przedstawieniem jasełkowym.

Więcej...

Bal charytatywny w Parczewie

Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie organizują V Integracyjny Bal Charytatywny, który odbędzie się 23 stycznia 2016 r. w Parczewie.

Więcej...