Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Maj 2016

Czysto i ekologicznie

W Centrum Integracji Społecznej działającym przy Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej właśnie ruszyła ekologiczna mobilna myjnia parowa. Jest bezpieczna dla człowieka i przyjazna środowisku, a koszty usługi są wyjątkowo konkurencyjne.

Więcej...

Mistrzostwa Świata w Dobroci ogłaszają swój hymn

W Mistrzostwach Świata w Dobroci wystartować może każdy. To nietypowe zawody, w których kondycja fizyczna, treningi i przygotowanie nie mają dużego znaczenia. W tych zawodach ważne są chęci i zapał do pomagania. Dlatego też powstał hymn, który będzie towarzyszył zawodnikom i kibicom aż do finału.

Więcej...

Obchody 25-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej

W dniu 22 maja 2016r. blisko 400 osób wzięło udział w uroczystej gali w Siedlcach z okazji 25-lecia istnienia Caritas Diecezji Siedleckiej. Był to moment symbolicznego podsumowania dorobku kościelno-charytatywnej organizacji, czas na wspomnienia i docenienia codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

Więcej...

"Magiczne ogrody"

Z okazji Dnia Dziecka Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie 20 maja  2016r. zorganizowała wycieczkę dla najmłodszych pociech do bajkowej krainy MAGICZNYCH OGRODÓW – parku tematycznego w Trzciankach k/Janowca.

Więcej...

Caritas Diecezji Siedleckiej świętuje 25-lecie

Caritas Diecezji Siedleckiej powstała na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny 25 lat temu. Od początku stale wspiera najbardziej potrzebujących i dociera do nich z chrześcijańską otuchą i nadzieją, wierząc, że ich sytuacja - dzięki wspólnym konkretnym działaniom - zmieni się na lepsze. 22 maja br. organizacja będzie świętować w Siedlcach swój jubileusz.

Więcej...

Olga Szomańska zaśpiewa na gali 25-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej

W niedzielę, 22 maja w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, podczas gali 25-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej, koncert „Nówka” zaśpiewa Olga Szomańska.

Więcej...

Urodziny Pani Asi :)

Urodziny naszej kochanej Pani Asi! :)

Więcej...

Przedszkolaki w WTZ Siedlce

...naszą placówkę odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 z Siedlec. Nasi mali goście wraz z opiekunami...

Więcej...

Jarmark św. Stanisława

Naszym największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska edukacyjne Lasów Państwowych. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił...

Więcej...