Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Lipiec 2016

Koniec roku szkolnego 2015/2016

Zgodnie z tradycją, na koniec roku szkolnego, wybraliśmy się do Białki, aby świętować zakończenie roku szkolnego i przywitać długo wyczekiwane wakacje.

Więcej...

Wakacyjnej zabawy ciąg dalszy! :)

Gdy na zabawie czas spędzamy, to wesołe buzie mamy! Uśmiech

Więcej...

Pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży w naszej świetlicy! :)

Dnia 22 lipca 2016 roku naszą świetlicę odwiedzili goście z zagranicy, którzy przybyli do Polski z okazji Światowych Dni Młodzieży! Uśmiech

Więcej...

Światowy Dzień Uchodźcy

Dnia 20 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Uchodźcy . Dnia  22 czerwca swoje święto obchodzili również  Cudzoziemcy przebywający w Strzeżonym Ośrodku w  Białej Podlaskiej.  Dzień ten był obchodzony na wesoło.  Jedną z atrakcji jakie były przygotowane na ten dzień była wizyta Członków Automobilklubu Podlaskiej Grom – sympatyków motoryzacji.

Więcej...

Zmiany dyżurów specjalistów CPI w okresie lipiec-sierpień 2016

Zmiany dyżurów specjalistów CPI w okresie lipiec-sierpień 2016. W celu umówienia się do specjalistów prosimy o kontakt telefoniczny.

Więcej...

Kolejne dni wakacji minęły :)

Kolejne beztroskie dni WAKACJI za nami,

na nudę nie narzekaliśmy,

zobaczcie sami! Uśmiech

Więcej...

Pomoc dla sprawców przemocy

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji służb działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na spotkanie inicjujące współpracę w obszarze pracy ze sprawcami przemocy na terenie miasta Siedlce oraz powiatów - siedlecki ziemski, sokołowski, węgrowski i łosicki w dniu 27.07.2016r. w godz. 10.30.-12.30 w Sali Konferencyjnej Centrum Charytatywno-Duszpasterskiego , ul. Bpa Świrskiego 57, (wejście obok katedry).

Więcej...

Seans filmowy w kinie „Helios”

W dniach 13-14 lipca wybraliśmy się do  kina „Helios”  w Siedlcach na film pt.: „Tarzan Legenda”.

Więcej...

Caritas Uchodźcom

Od początku stycznia br. Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Siedleckiej jako partner Caritas Polska , Urzędu do Spraw Cudzoziemców wraz 5 Centrami Pomocy Migrantom i Uchodźcom  realizuje projekt       „Nowy Dom Polska”, którego celem jest kompleksowe wsparcie migrantów i uchodźców. W ramach przewidzianych działań integracyjnych ponad 5 tys. potrzebujących cudzoziemców otrzyma pomoc.

Więcej...

Pomoc dla Moniki Ejnfocht

Pani Monika przeszła poważny udar zagrażający jej życiu. Potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację. Ta piękna 33-letnia kobieta chciałaby jeszcze móc normalnie chodzić i wrócić do zdrowia. Jej los jest w naszych rękach.

Więcej...