Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Październik 2016

Święta z nietypowego kalendarza świetlicowego

Miesiąc pażdziernik upłynął nam w oka mgnieniu! Uśmiech

Więcej...

„nieARTYŚCI…, a może?” V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Białej Podlaskiej.

Film „nieARTYŚCI…, a może?” przedstawia drogę jaką musiał przejść każdy
z aktorów biorących udział w sztuce począwszy od doboru stroju, rozdzieleniu ról czy żmudnego powtarzania tekstu oraz poszczególnych scen.

Więcej...

V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

Dnia 27 października br. odbył się V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych organizowany przez WTZ w Białej Podlaskiej, hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu było „niepełnoSPRAWNI i sztuka”

Więcej...

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej chwilowo nieczynne

OGŁOSZENIE: W dniu 31 października Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Siedlcach będzie zamknięte.

Więcej...

31 października 2016 Biuro Caritas oraz Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Siedlcach będą nieczynne

Informujemy, że w dniu 31 października 2016 r. biuro Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego przy ul. Budowlanej 1, a także Centrum Pomocy Caritas Diecezji Siedleckiej przy ul. Świrskiego 57 w Siedlcach będą nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 2 listopada 2016 r.

Więcej...

Zdrowa psychika i słuch - spotkanie

Klub Sen(iOr) Przyszłości działający przy Caritas Diecezji Siedleckiej w ramach Współpracy Caritas Polska z Caritas diecezjalnymi na lata 2016-2017. zaprasza mieszkańców Siedlec i okolic na spotkanie, które odbędzie się 26.10.2016r. w budynku Centrum Charytatywno - Duszpasterskiego im. bł. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Bpa. Świrskiego 57 w Siedlcach.

Więcej...

Warsztaty czekają na niepełnosprawnych

Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach zaprasza osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach terapeutycznych.

Więcej...

Piąte spotkanie koordynatorów dzieł miłosierdzia w Siedlcach

Piąte i zarazem ostatnie z tegorocznych spotkań warsztatowych parafialnych koordynatorów dzieł miłosierdzia dobiegło końca. 22 października w sali wielofunkcyjnej Centrum charytatywno-duszpasterskiego przy ul. Świrskiego 57 w Siedlcach zgromadziło się wiele osób, które chcą szerzyć miłosierdzie na terenie diecezji.

Więcej...

Wieczornica w Kaplonosach

W dniu 16 października 2016r. w 28 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża odbyła się w SP im. Jana Pawła II w Kaplonosach Wieczornica poświęcona temu Wielkiemu Polakowi. 

Więcej...

VI Festiwal Twórczości Środowisk Osób Niepełnosprawnych

24 października br. wzięliśmy udział w VI Festiwalu Twórczości Środowisk Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Sztuka w zgodzie z naturą” organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach.

Więcej...