Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Listopad 2016

"Płomień Miłosierdzia"

Znamy już hasło 23. edycji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – ogólnopolskiej akcji, w którą włącza się Caritas Diecezji Siedleckiej, rozprowadzając do każdej parafii w diecezji, świece bożonarodzeniowe, z których zebrane środki wesprą najuboższe dzieci i ich rodziny.   

Więcej...

Zapytanie w sprawie przetargów nieograniczonych

Zapytanie w sprawie przetargów nieograniczonych na: "Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Skórcu" oraz "Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Kisielanach Żmichach"

Więcej...

Andrzejki

24 listopada Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie zorganizowała zabawę andrzejkową przygotowaną przez panie wychowawczynie.

 

Więcej...

Dzień ze sztuką

24 listopada w multicentrum Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie dla dzieci „ Dzień ze sztuką”. W spotkaniu tym uczestniczyły również dzieci – beneficjenci naszego Centrum.

Więcej...

Łóżka rehabilitacyjne dla SPZOZ w Parczewie

18 listopada 2016 r. Caritas Diecezji Siedleckiej przekazała na oddział SPZOZ  w Parczewie 25 łóżek rehabilitacyjnych z materacami, koszule szpitalne oraz sprzęt pomocniczy. Przekazany sprzęt to efekt współpracy CDS z Fundacją Kawalerów Maltańskich w Szwajcarii.

Więcej...

Wręczenie legitymacji SKC uczniom Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej

20 listopada 2016 r., w Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata w parafii p.w. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej, po ponad 2-miesięcznym okresie próbnym, 38 kandydatów zostało oficjalnie i uroczyście włączonych do 32 Szkolnego Koła Caritas.

Więcej...

Zakup mikrobusa z przeznaczeniem do przewozu osób niepełnosprawnych, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej

Caritas Diecezji Siedleckiej ogłasza przetarg nieograniczony na zakup mikrobusa z przeznaczeniem do przewozu osób niepełnosprawnych, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej.

Więcej...

Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Skórcu

Caritas Diecezji Siedleckiej ogłasza przetarg nieograniczony na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Skórcu.

Więcej...

Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Kisielanach Żmichach

Caritas Diecezji Siedleckiej ogłasza przetarg nieograniczony na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Kisielanach Żmichach.

Więcej...

Bal Andrzejkowy „W magicznym zamczysku”

23 listopada 2016 r. mogliśmy wziąć udział w super imprezie „Andrzejkowej”, organizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Siedlcach „Dom nad stawami”

Więcej...