Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Grudzień 2016

BRAKUJE JUŻ TYLKO 14%

Zrzucamy się na auta dla niepełnosprawnych! Zrób dobry uczynek! Wpłać dowolną kwotę na zakup nowych samochodów i pomóż niepełnosprawnym w dotarciu na codzienne zajęcia. Brakuje nam już tylko 14% tj. 70 501,20 zł!

Więcej...

Wigilia w Caritas

Tegoroczną Wigilię Caritas Diecezji Siedleckiej zorganizowała w Białej Podlaskiej i Siedlcach. Był to czas modlitwy, wsłuchiwania się w słowa Ewangelii, składania sobie życzeń, łamania się opłatkiem, śpiewu kolęd i wspólnego świętowania przy stole pełnym potraw przygotowanych przez Centra Integracji Społecznej. Caritas na te wydarzenie zaprosiła osoby samotne, bezdomne, pozostające w trudnej sytuacji życiowej.

Więcej...

Bal sylwestrowy

29 grudnia 2016 r. w naszym  Warsztacie odbyła się zabawa sylwestrowa.

Więcej...

Spotkanie Wigilijne w WTZ Siedlce.

Zgodnie z tradycją przy Wigilijnym stole zebrali się terapeuci, uczestnicy i rodzice. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od odczytania fragmentu Ewangelii wg św. Łukasza...

Więcej...

Świąteczna wizyta Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy.

Tuż przed naszą Wigilią spotkała nas miła niespodzianka.

Otóż z wizytą do naszej placówki przyszedł ksiądz Biskup Kazimierz Gurda.  Ksiądz Biskup życzył...

Więcej...

Życzenia Świąteczne 2016

Dzieci i Wychowawcy ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach pragną złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Uśmiech

Więcej...

Spotkanie wigilijne

W dniu 21.12.2016 r. odbyło się spotkanie wigilijne naszego warsztatu.

Więcej...

Wigilijne Spotkanie Opłatkowe

20 grudnia 2016 roku, o godzinie 15, w przykościelnej salce katechetycznej, odbyło się Wigilijne Spotkanie Opłatkowe. Nasza uroczystość miała charakter kameralny, wzięli w niej udział pracownicy, dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie, ich rodzice oraz zaproszeni goście, m.in. ks. Marcin Prudaczuk – wikariusz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Parczewie.

 

Więcej...

Spotkanie mikołajkowe

Dnia 16 grudnia w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom odbyło się spotkanie Mikołajkowe dla rodzin , które posiadają legalny pobyt w Polsce.

Więcej...