Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2017

Ferie Zimowe 2017

Po wielu miesiącach ciężkiej, ale owocnej pracy przyszedł czas na długo oczekiwane FERIE ZIMOWE. W tym roku przerwa zimowa w województwie lubelskim trwała od 16.01.2017r. do 28.01.2017r. Z tej okazji, w pierwszym tygodniu zimowych wakacji Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie, zorganizowała zimowisko, podczas którego chętne dzieci mogły miło spędzić czas wśród rówieśników, w godzinach od 10.00 do 15.00.

 

Więcej...

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Parczewie chwilowo nieczynna

Caritas Diecezji Siedleckiej uprzejmie informuje, że do 5 lutego 2017 r. Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Parczewie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy serdecznie od 6 lutego 2017.

Więcej...

Plener artystyczny w Łochowie

W ciągu roku pod okiem Pana Mirosława Chromińskiego z Pracowni Rękodzieła Artystycznego naszego WTZ Siedlce powstają prace, które zgłaszane są do konkursu. Przypomnijmy, że celem konkursu jest...

Więcej...

Siemiatycka Stajenka 2017

24 stycznia zespól muzyczny RADOŚNI reprezentujący naszą palcówkę WTZ Siedlce po raz kolejny wziął udział w VII już Edycji Podlaskiego Przeglądu Kolęd
i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych „Siemiatycka Stajenka 2017”...

Więcej...

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej zmieniło swoją nazwę

Uprzejmie informujemy, że Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej zmieniło swoją nazwę na Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Więcej...

III Bal integracyjny osób niepełnosprawnych „Skórzec 2017”

Karnawałowa impreza, organizowana przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu, odbędzie się 1 lutego o godz. 11:00 w skórzeckiej sali weselnej „Evita”. Pojawi się na niej 11 placówek z diecezji: siedleckiej, warszawsko-praskiej oraz drohiczyńskiej.

Więcej...

Pomoc dla Julii Kołodziejczyk

We wsi Smolanka 16 grudnia 2012r. około godz. 6:45 rano, rozpoczął się pożar domu, w którym zginął Tomek - 2,5 letni syn państwa Kołodziejczyków, a ich córeczka Julia została mocno poparzona. Rodzina prosi o pomoc konieczną do leczenia dziewczynki.

Więcej...

Dzień Babci i Dziadka

O naszych Babciach i Dziadkach pamiętamy i najlepsze życzenia z okazji Ich Święta składamy! Uśmiech

Więcej...

Pomoc dla Kamila Janika

U pana Kamila zdiagnozowano zwojakoglejak anaplastyczny. Mężczyzna chce podjąć jego leczenie. Bardzo prosi o nasze wsparcie.

Więcej...

Nowe auto do przewozu osób niepełnosprawnych

Caritas Diecezji Siedleckiej zakupiła dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych. Dzięki temu będą one miały zapewniony transport na codzienne zajęcia.

 

Więcej...