Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Kwiecień 2017

XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Milanowie

28 kwietnia 2017r. , w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie odbył się XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Motywem przewodnim konkursu były piosenki SZANTY – utwory o tematyce żeglarskiej.

Więcej...

Imieniny Księdza Marka - Dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej

Drogi Księże, przyjmij nasze życzenia obfitych Bożych łask oraz wytrwałości, spokoju...

Więcej...

Podium dla „TYGRYSÓW” - V Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia

...w holu „Domu nad Stawami” w Siedlcach już po raz piąty odbył się Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia. Organizatorem turnieju był DPS „Dom nad Stawami” w Siedlcach...

Więcej...

Spotkanie po przerwie

Po krótkiej przerwie dzieci posiadające pobyt w Polsce ponownie spotkały się w Sali zabaw, żeby wspólnie się pobawić i porozmawiać co się u nich wydarzyło od ostatniego spotkania.

Więcej...

Kilometry Dobra mają kolejnego Ambasadora!

Maciej Staręga - biegacz narciarski, członek klubu UKS Rawa Siedlce został kolejnym ambasadorem kampanii "Kilometry Dobra". Specjalnie dla nas opowiada o swoich sukcesach i pomocy, którą sam otrzymał w swoim życiu.

Więcej...

Z międzykulturową wizytą u Tatarów oraz fundacji „Dialog”

W dniu 19 i 20 kwietnia 2017 r. pracownicy Centrów Pomocy Migrantom i Uchodźcom odbyli międzykulturową wizytę na Podlasiu. Gospodarzem spotkania była Caritas Archidiecezji Białostockiej, na której terenie od ponad 20 lat zespół CPMiU wspiera cudzoziemców. W ramach projektu „Nowy Dom Polska” kolejny raz mieliśmy okazję wymienić dobre praktyki i doświadczenia w niesieniu pomocy dla osób przybywających do Polski z innych krajów.

Więcej...

Życzenia Imieninowe dla Księdza Dyrektora

Dziś swoje Święto ma Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej- Ksiądz Marek

Więcej...

Pomoc dla Marcina Zowsika

Pan Marcin Zowsik, 26-letni mieszkaniec Lipniaka (gmina Wiśniew w woj. mazowieckim) uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi samochodowemu. Potrzebuje środków na dalsze leczenie i rehabilitację.

Więcej...

V Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia o Puchar Dyrektora Domu nad Stawami

Dnia 25 kwietnia br. nasi koledzy wzięli  udział w V Wiosennym Integracyjnym Turnieju Boccia o Puchar Dyrektora Domu nad Stawami

Więcej...

73. Tydzień Miłosierdzia

W dniach 23-29 kwietnia Kościół w Polsce przeżywa 73. Tydzień Miłosierdzia, któremu towarzyszy hasło „Idźcie i głoście”. Caritas Diecezji Siedleckiej dziękuje wszystkim, którzy swoją ofiarnością wspierają dzieła miłosierdzia.

Więcej...