Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Maj 2017

Światowy Dzień Soku

30 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Soku!

Więcej...

Projekt "2 KROKI" objęty honorowym patronatem!

Projekt "2 KROKI", skierowany do osadzonych w Zakładzie Karnym w Siedlcach i ich rodzin, który Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje w porozumieniu z Zakładem Karnym w Siedlcach został objęty Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich. 

Więcej...

Niepełnosprawni na żaglach

W dniach 21-26 maja 2017r. osoby niepełnosprawne z powiatu siedleckiego (m.in. z działającego pod skrzydłami Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach), oraz inne osoby niepełnosprawne korzystające z pomocy Caritas z powiatu siedleckiego oraz terenu Białej Podlaskiej wraz z opiekunami, wyjechały na Mazury, aby poznać smak żeglowania i spróbować swoich sił w nowej roli.

Więcej...

Dzień Biżuterii

Z okazji Dnia Biżuterii wykonaliśmy dziś piękne naszyjniki i bransoletki! Uśmiech

Więcej...

„Najlepsza Inwestycja” Kilometrów Dobra w rękach Caritas Diecezji Siedleckiej

Siedlecka Caritas została laureatem konkursu pt. "Najlepsza Inwestycja". Pomysł organizacji na pomnożenie głównej nagrody w kwocie 3 000 zł podczas WIELKIEGO FINAŁU KILOMETRÓW DOBRA okazał się najlepszy.

Więcej...

Dzień Mamy

Najlepsze życzenia dla naszych Mam z okazji Ich święta! Uśmiech

Więcej...

„Kilometry Dobra” Caritas Diecezji Siedleckiej w serwisie Allegro Charytatywni

W serwisie charytatywni.allegro.pl właśnie ruszyła licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz kampanii „Kilometry Dobra 2017”, podczas której zbierane są środki na leczenie 7 chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Caritas Diecezji Siedleckiej. Wśród nich są m.in. gadżety z autografami piłkarzy MKP Pogoń Siedlce i  Macieja Staręgi -  Ambasadorów tegorocznej Kampanii oraz gadżety z serialu M jak Miłość m.in. zdjęcia z autografem Marcina i Rafała Mroczka.

Więcej...

„KILOMETRY DOBRA 2017” - przybliż ich do zdrowia! – historia Nikoli Turos

Nikola Turos (11 lat) urodziła się jako wcześniak. Ma porażenie mózgowe, niedowład czterokończynowy, wodogłowie, prawie nic nie widzi. Dziewczynka bardzo potrzebuje naszego wsparcia.

Więcej...

Kreatywne wydzieranki

Dzień Praw Zwierząt i kolorowe wydzieranki! Uśmiech

Więcej...

Młodzież angażuje się w „Kilometry Dobra 2017”

Już za tydzień finał kampanii, a dziś przekonujemy się, jak uczniowie zbierają środki na leczenie 7 chorych i niepełnosprawnych dzieci. Sprzedają m.in. własnoręcznie wykonane ciasteczka, a dzięki swoim staraniom, zdobywają I miejsce w I etapie konkursu dla szkół.

 

Więcej...