Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Czerwiec 2017

Dni Otwarte Ośrodków dla Cudzoziemców

W czerwcu 2017r. odbyły się Dni Otwarte Ośrodków dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej i Kolonii Horbów. 

Więcej...

Zdjęcie: losice.info

Biegajmy i pomagajmy! – 8 Krynica Vitamin Biegiem przez Platerów

W niedzielę 25 czerwca w Platerowie odbyła się kolejna edycja Grand Prix Traktu Brzeskiego -  8 Krynica Vitamin Biegiem przez Platerów, podczas której zebrano 4495 zł na leczenie i rehabilitację chorego rodzeństwa: Gabrieli i Filipa Kordaczuków, którzy mają założone subkonto w Caritas Diecezji Siedleckiej. 

Więcej...

Pomoc dla Gabrieli i Filipa Kordaczuków

Gabrysia (7lat) i Filip (4 lata) chorują od urodzenia na rzadką chorobę - pęcherzowe oddzielanie naskórka. Potrzebują środków na leczenie, które pomoże im normalnie funkcjonować.

Więcej...

Nowe samochody dla niepełnosprawnych

Caritas Diecezji Siedleckiej zakupiła i przekazała dwa 17-osobowe autobusy dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielanach i w Skórcu. Dzięki tej inwestycji 56-niepełnosprawnych dotrze na zajęcia punktualnie i bezpiecznie. 

Więcej...

Zdjęcie: es.mcps-efs.pl

Docenili ich markę

Centrum Integracji Społecznej i Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej otrzymały Wyróżnienia „Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej 2017” dla najlepiej funkcjonujących podmiotów ekonomii społecznej na Mazowszu.

Więcej...

Wakacyjna Akcja Caritas 2017

W ramach „Wakacyjnej Akcji Caritas 2017” Caritas Diecezji Siedleckiej zaplanowała wypoczynek letni dla około 300 dzieci z terenu diecezji siedleckiej. 22 czerwca w Centrum Charytatywno – Duszpasterskim w Siedlcach odbyło się spotkanie organizacyjne kierowników grup i wolontariuszy biorących udział w wyjazdach.

Więcej...

„Siedlce, Podlasie i Anioły” – zaproszenie na wernisaż

Caritas Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza na Wernisaż XIV Edycji Wystawy Pokonkursowej Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły”, który odbędzie się 4 lipca 2017r. o godz. 11:00 w holu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach.

Więcej...

Koniec Roku Szkolnego 2016/2017

Po ciężkiej pracy, czas na zasłużony odpoczynek!
Mamy WAKACJE!

Więcej...

Dzień Taty

Dziś pamiętamy o naszych Tatusiach i składamy Im najserdeczniejsze życzenia!

Więcej...

Integracyjnie w Kisielanach

Na wszystkich przybyłych gości czekały tego dnia rozmaite atrakcje, gry i zabawy. Pracownicy WTZ Kisielany przygotowali na pobliskim boisku integracyjne gry sportowe m.in.: strzał do bramki, wyścigi rzędów...

Więcej...