Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Wrzesień 2017

Dzień Chłopaka

Składamy naszym CHŁOPCOM najlepsze życzenia z okazji Ich Święta! Uśmiech

Więcej...

"Nieprzetarty rejs"

W dniach 25-28. 09.2017r. odbyła się kolejna edycja „Nieprzetartego rejsu” w Giżycku, w którym nasi uczestnicy również brali udział.

 

Więcej...

Niepełnosprawni wystąpią na scenie

We wtorek, 10 października 2017r. o godz. 10:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce przy ul. Świrskiego 31 w Siedlcach odbędzie się XVII Edycja Koncertu Integracyjnego „Ten Sam Świat”. Tegoroczne hasło imprezy brzmi „Na ludową nutę”.

Więcej...

Integracyjnie w Sokołowie Podlaskim

...grupa artystyczna „RADOŚNI” wystąpiła na deskach Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Celem naszej wizyty był udział w XIII edycji Integracyjnego...

Więcej...

„Najwięcej smaku jest w polskim chłopaku”!

27 września 2017r., dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie wraz z paniami wychowawczyniami udały się na pizzę, aby wspólnie uczcić Dzień Chłopaka.

Więcej...

Kromka Chleba Caritas - podsumowanie

We wtorek, 19 września 2017 r., Caritas Diecezji Siedleckiej w godz. 15:00 – 20:00, przeprowadziła zbiórkę żywności i pieniędzy pod hasłem „Kromka chleba dla sąsiada” na terenie Siedlec i diecezji siedleckiej. Uzbierano ponad 2,5 tony żywności i ponad 2,5 tys. złotych.

Więcej...

Projekt siedleckiej Caritas w Radio Watykańskim

Projekt „2 Kroki” Caritas Diecezji Siedleckiej, skierowany do osadzonych oraz członków ich rodzin, realizowany pilotażowo w Zakładzie Karnym w Siedlcach, jest coraz bardziej znany i doceniany. Radio Watykańskie w wieczornym wydaniu Magazynu Radia Watykańskiego 31 sierpnia 2017r. wyemitowało audycję przygotowaną przez Joannę Kuczborską – dziennikarkę Katolickiego Radia Podlasie z Siedlec.

Więcej...

II Spartakiada Integracyjna Skórzec 2017

We wtorek, 3 października 2017r. o godz. 10:00, na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Siedleckiej 9 w Skórcu odbędzie się II Spartakiada dla osób niepełnosprawnych, zorganizowana przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu.

Więcej...

Witamy JESIEŃ!

Witamy JESIEŃUśmiech

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki i zajęcia plastyczne Uśmiech

Więcej...