Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2018

Biała Podlaska: Bal Królowej Zimy

W sobotę, 27 stycznia 2018 r. w Bialskim Centrum Kultury (BCK) odbył się Bal Królowej Zimy, podczas którego pojawili się wolontariusze Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej.

Więcej...

Pomoc dla Kacpra Demianiuka

Kacper Demianiuk to 16-letni chłopak z Olszanki (powiat łosicki w woj. mazowieckim), który zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Jego rodzice zwrócili się do Caritas Diecezji Siedleckiej, aby zebrać na subkoncie środki niezbędne w walce o życie i zdrowie syna.

Więcej...

Siedlce: Warsztaty wizażu w Centrum Integracji Społecznej

Odważny makijaż karnawałowy był tematem piątkowego spotkania (26 stycznia 2018r.) z cyklu zajęć, dotyczących kreowania własnego wizerunku i nauki makijażu. Zajęcia prowadzi Beata Radomyska z Centrum Wizerunku i Autoprezentacji, a partnerują jej przyszłe kosmetyczki z Technikum Usług Kosmetycznych z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach.

Więcej...

Zmiana adresu Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w Radzyniu Podlaskim

Caritas Diecezji Siedleckiej uprzejmie informuje, iż zmienił się adres oraz godziny otwarcia Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w Radzyniu Podlaskim.

Więcej...

Podaruj kroplę miłości! – Zostań honorowym krwiodawcą

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się w stałą praktykę oddawania krwi w ramach kampanii „Podaruj kroplę miłości”. Przy Caritas rozpoczyna również swoją działalność Klub Krwiodawstwa Caritas, skierowany do pracowników oraz wolontariuszy organizacji.

Więcej...

Rozlicz PIT z Caritas i przekaż 1% - harmonogram

W Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej  można już korzystać z bezpłatnych usług sekcji finansowo-księgowej w zakresie rozliczenia PIT za 2017 rok. Już wkrótce, od 1 lutego, będzie to możliwe też w Siedlcach.

Więcej...

Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach

23-24 .01. 2018 r. w tych dniach mieliśmy możliwość zwiedzenia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

Więcej...

CIS Siedlce: Warsztaty wizerunku i autoprezentacji

Makijaż biznesowy i karnawałowy to tylko niektóre elementy warsztatów, które w Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej poprowadzi Beata Radomyska z Centrum Wizerunku i Autoprezentacji.

Więcej...

Biała Podlaska: Koncert charytatywny "Bialscy artyści śpiewają kolędy"

W piątek, 19 stycznia 2018r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej BCK im. B. Kaczyńskiego przy ul. Brzeskiej 41, odbył się w Białej Podlaskiej Koncert charytatywny ph.: "Bialscy artyści śpiewają kolędy", który zorganizowało Bialskie Centrum Kultury. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Komarnie.

Więcej...

Bal karnawałowy ŚDS w Białej Podlaskiej

Już 8 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury, przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się Bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych.

Więcej...