Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Grudzień 2018

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Dzieci wraz z Wychowawcami składają najserdeczniejsze życzenia! Uśmiech

Więcej...

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy - wyczekiwany Pan Jezus przychodzi do nas w postaci Dzieciątka. Z tej okazji pragniemy życzyć Państwu dużo radości, pokoju, ciepła i sił na nadchodzący rok. Życzenia przekazuje również ks. Marek Bieńkowski, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej.

Więcej...

Program "Żółty Talerz": "Świąteczne upominki"

Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie składa serdeczne podziękowania Kulczyk Foundation, za przygotowanie świątecznych upominków dla wszystkich dzieci uczestniczących w programie „Żółty Talerz” oraz Koordynatorów bezpośrednio zaangażowanych w jego realizację.

Więcej...

Spotkanie opłatkowe

W dniu dzisiejszym, 19 grudnia w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe...

Więcej...

Informacja o pracy Caritas Diecezji Siedleckiej w Wigilię

Uprzejmie informujemy, że dnia 24 grudnia 2018r. (poniedziałek) wszystkie jednostki Caritas Diecezji Siedleckiej oraz centrala organizacji przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach będą nieczynne. Odbędą się jedynie spotkania wigilijne w Siedlcach i w Białej Podlaskiej.

Więcej...

Spotkanie opłatkowe

„Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina…”. Od słów właśnie tej polskiej kolędy 19.12.2018 rozpoczęliśmy nasze spotkanie opłatkowe.

Więcej...

Świąteczne prezenty z Programu „Żółty Talerz”

18 grudnia 2018r., podczas spotkania opłatkowego, wychowankom Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej w Siedlcach, którzy objęci są programem „Żółty Talerz”, zostały przekazane prezenty od Kulczyk Foundation.

Więcej...

Świeca, która tworzy polską Wigilię

XXV edycja „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” jest już na finiszu. W wielu parafiach diecezji siedleckiej wciąż można nabyć świece, z których dochód przeznaczony będzie na działania charytatywne w Caritas Diecezji Siedleckiej (CDS) jak i poza nią.

Więcej...

XV Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak, POMAGAM!” zakończona!

Ponad 27 ton żywności zebrali wolontariusze Caritas Diecezji Siedleckiej podczas ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności ph.: „Tak, POMAGAM!” na terenie diecezji siedleckiej w dniach 7-8 grudnia 2018r. Zakończona sukcesem akcja połączyła siły wolontariuszy, sklepów i darczyńców.

Więcej...

Spotkanie Opłatkowe 2018

Jak co roku w naszej Świetlicy zosało zorganizowane Spotkanie Opłatkowe! Uśmiech

Więcej...