Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Styczeń 2019

Dzień Babci i Dziadka

W  poniedziałek, 19 stycznia 2019r. wychowankowie Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, w ramach zajęć plastycznych, wykonali  kartki okolicznościowe z okazji święta Babć i Dziadków.

Więcej...

Dyskoteka karnawałowa

W czwartek, 31 stycznia 2019r. o godz. 15:30 w Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej odbyła się dyskoteka karnawałowa. Po wcześniejszym przygotowaniu sali wszyscy bawili się w rytm muzyki.

Więcej...

Pomoc dla Leny Rybak

Lenka z Nowej Dąbrówki (gmina Kotuń w woj. mazowieckim) to dzielna dziewczynka. 4-latka zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Mimo młodego wieku, przeszła już niejednokrotnie więcej niż dojrzały człowiek. Niestety, sama sobie nie poradzi – potrzebuje pomocy darczyńców, dzięki którym uzbiera środki na leczenie i rehabilitację.

 

Więcej...

Ferie zimowe 2019!

Drugi dzień ferii zimowych za nami! Uśmiech

Więcej...

Ferie zimowe 2019 rozpoczęte!

Pierwszy dzień ferii zimowych za nami! Uśmiech

Więcej...

„Akademia Małego Żaka”

Bezpłatne korepetycje w przedmiotach lekcyjnych na poziomie szkoły podstawowej – to idea „Akademii Małego Żaka”, którą założyła Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej. Dzieci w wieku 6-15 lat mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia wolontariuszy w każdą środę. Dyżury odbywają się w budynku przy ul. Warszawskiej 15.

Więcej...

Ferie zimowe w świetlicach Caritas

Moc atrakcji czeka podczas ferii na dzieci uczęszczające na co dzień do trzech świetlic Caritas Diecezji Siedleckiej. Czas zimowego wypoczynku rozpocznie się w województwie mazowieckim już 28 stycznia, a w województwie lubelskim - 11 lutego.

Więcej...

Spotkanie ze Studentami UPH w Siedlcach!

Spotkanie  i zabawy animacyjne ze Studentami kierunku Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach! Uśmiech

Więcej...

Szkolne Koło Caritas w Michałówce

Do grona Szkolnych Kół Caritas, działających w Caritas Diecezji Siedleckiej, dołączyło kolejne – Szkolne Koło Caritas w Michałówce. Zapraszamy do przeczytania relacji, którą otrzymaliśmy.

Więcej...

Zdrowy posiłek!

Zdrowa kanapka w ramach Programu ŻÓŁTY TALERZ! Uśmiech

Więcej...