Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Luty 2019

Bal Karnawałowy w Sokołowie Podlaskim

Nasi przyjaciele z tamtejszego Warsztatu Terapii Zajęciowej organizowali bal karnawałowy, na który zaprosili nas...

Więcej...

Bal karnawałowy 2019

W dniu 28.02.2019 r. z okazji tłustego czwartku odbyły się dwa bale karnawałowe, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Więcej...

Zajęcia plastyczne!

Bo my lubimy ZAJĘCIA PLASTYCZNE! Uśmiech

 

 

 

 

Więcej...

„Dzieci Powstania '44”

Kolejnym nowym miejscem odwiedzonym przez nasz Warsztat był Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, bo właśnie tam odbył się spektakl pt: „Dzieci Powstania '44” wystawiany przez Alternatywny Teatr Tańca LUZ.

Więcej...

Teatr Lalek

Dnia 20.02.2019.r po raz kolejny spotkała nas niespodzianka, gdyż do warsztatu zawitali artyści z Teatru Lalek z Nowego Sącza przedstawiając nam spektakl pt: „Czterej muzykanci z Bremy”.

Więcej...

Ferie z "Żółtym Talerzem"

Ferie zimowe  w Świetlicy przebiegały w luźnej atmosferze. Mimo to, dzieci nie zapomniały o zasadach zdrowego odżywiania. Między atrakcjami tegorocznego zimowiska znaleźliśmy czas na przygotowanie zdrowych przekąsek. Starsza grupa przygotowała dla wszystkich soki owocowo- warzywne, natomiast młodsi uczestnicy pyszną owocową sałatkę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! 

Więcej...

Wyjście do kina "Kogel Mogel 3"

W dniach 11.02 oraz 15.02.2019 mieliśmy przyjemność zapoznać się z dalszymi losami bohaterów kultowej polsiej komedii "Kogel Mogel".

Więcej...

Ferie zimowe na Świetlicy

Tegoroczne ferie zimowe były dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia w świetlicy, bardzo ciekawie spędzonym czasem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Więcej...

Życzenia walentynkowe 2019

Na walentynki zamiast wyznania,
ślemy dziś naszym Dzieciom serdeczne podziękowania!
Za wspólną radość z codzienności i każdy dzień pełen radości!
DZIĘKUJEMY, że JESTEŚCIE!

Więcej...

Biała Podlaska: Bal karnawałowy 2019

Caritas Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy w Białej Podlaskiej organizuje już po raz 17. bal karnawałowy skierowany do osób z niepełnosprawnością.  Impreza odbędzie się 28 lutego 2019r. o godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej.

Więcej...