Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Luty 2019

Bal Karnawałowy w Sokołowie Podlaskim

Nasi przyjaciele z tamtejszego Warsztatu Terapii Zajęciowej organizowali bal karnawałowy, na który zaprosili nas...

Więcej...

Bal karnawałowy 2019

W dniu 28.02.2019 r. z okazji tłustego czwartku odbyły się dwa bale karnawałowe, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Więcej...

Pomoc dla Józefa i Henryka Oporowskich

Michałów. Niewielka wieś w województwie lubelskim (gmina Urszulin). To tam, tuż po Nowym Roku 2019, dwóch braci straciło w pożarze swój dom i dorobek całego życia. Żywioł strawił wszystko: rzeczy codziennego użytku, dokumenty, pieniądze, pamiątki, leki. Dziś 63-letni Józef Oporowski i jego młodszy brat Henryk (58 lat) proszą o pomoc. Potrzeba zebrać wystarczające środki, by wybudować im skromny dom.

Więcej...

Zajęcia plastyczne!

Bo my lubimy ZAJĘCIA PLASTYCZNE! Uśmiech

 

 

 

 

Więcej...

„Dzieci Powstania '44”

Kolejnym nowym miejscem odwiedzonym przez nasz Warsztat był Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, bo właśnie tam odbył się spektakl pt: „Dzieci Powstania '44” wystawiany przez Alternatywny Teatr Tańca LUZ.

Więcej...

Teatr Lalek

Dnia 20.02.2019.r po raz kolejny spotkała nas niespodzianka, gdyż do warsztatu zawitali artyści z Teatru Lalek z Nowego Sącza przedstawiając nam spektakl pt: „Czterej muzykanci z Bremy”.

Więcej...

Ferie z "Żółtym Talerzem"

Ferie zimowe  w Świetlicy przebiegały w luźnej atmosferze. Mimo to, dzieci nie zapomniały o zasadach zdrowego odżywiania. Między atrakcjami tegorocznego zimowiska znaleźliśmy czas na przygotowanie zdrowych przekąsek. Starsza grupa przygotowała dla wszystkich soki owocowo- warzywne, natomiast młodsi uczestnicy pyszną owocową sałatkę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! 

Więcej...

Wyjście do kina "Kogel Mogel 3"

W dniach 11.02 oraz 15.02.2019 mieliśmy przyjemność zapoznać się z dalszymi losami bohaterów kultowej polsiej komedii "Kogel Mogel".

Więcej...

Ferie zimowe na Świetlicy

Tegoroczne ferie zimowe były dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia w świetlicy, bardzo ciekawie spędzonym czasem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Więcej...

Życzenia walentynkowe 2019

Na walentynki zamiast wyznania,
ślemy dziś naszym Dzieciom serdeczne podziękowania!
Za wspólną radość z codzienności i każdy dzień pełen radości!
DZIĘKUJEMY, że JESTEŚCIE!

Więcej...