Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Biała Podlaska: Dają szansę zdobyć nowy zawód

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej zaprasza do skorzystania z programu „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”. Biorąc w nim udział można nabyć umiejętności w zawodzie: opiekun osób starszych i pomoc kuchenna.

 

Program jest skierowany do osób, które chciałyby nabyć nowe kwalifikacje i umiejętności, zdobyć doświadczenie zawodowe i zmienić swoją obecną sytuację zawodową. Osoba, która będzie uczestnikiem Indywidualnego Programu Zatrudnienia Socjalnego otrzyma świadczenie integracyjne i może liczyć na wsparcie wykwalifikowanej kadry (psychologa, pracownika socjalnego, doradcy zawodowego, instruktora zawodu), a po ukończeniu projektu otrzyma certyfikat.

 

Uczestnikami Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej mogą być mieszkańcy miasta Biała Podlaska, którzy są w trudnej sytuacji finansowej, zawodowej i życiowej.

 

Projekt „Profesjonalny Absolwent CIS dla usług społecznych – nowe szanse”, współfinansowany jest w ramach Zadania 1 Priorytetu 2 „Ścieżki reintegracji”, programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Od wykluczenia do aktywizacji. Edycja 2020”.

 

Więcej informacji poprzez kontakt osobisty lub telefoniczny: Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej  ul. Terebelska 80 W 41, 21-500 Biała Podlaska, tel. 724-315-777 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 10 lipca 2020 r.   

 

(IP, AN)

 

 

 

 

 

 

Wróć