Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Biała Podlaska: Koncert charytatywny "Bialscy artyści śpiewają kolędy"

W piątek, 19 stycznia 2018r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej BCK im. B. Kaczyńskiego przy ul. Brzeskiej 41, odbył się w Białej Podlaskiej Koncert charytatywny ph.: "Bialscy artyści śpiewają kolędy", który zorganizowało Bialskie Centrum Kultury. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Komarnie.

 

Pan Piotr Malesa, dyrektor Domu Dziecka w Komarnie, podczas imprezy serdecznie dziękował wszystkim za zaangażowanie w ten koncert. Wolontariusze z Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej przygotowali z tej okazji pyszne ciasta, ciasteczka i babeczki, które można było nabyć za dobrowolną opłatą. Szczególne podziękowanie należy się darczyńcom, którzy wsparli ten szczytny cel.

 

Dom Dziecka w Komarnie został powołany do życia w 1997 roku. Jest placówką socjalizacyjną, która zapewnia całodobową opiekę i wychowanie dzieciom, dokładając wszelkich starań, żeby zapewnić im bezpieczeństwo i rozwój. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów wypoczynku zimowego i letniego podopiecznych.

 

Więcej informacji do Domu Dziecka w Komarnie: www.domdziecka-komarno.pl

 

 

***

Biała Podlaska: Koncert charytatywny "Bialscy artyści śpiewają kolędy"

2018-01-23

Biała Podlaska: Koncert charytatywny "Bialscy artyści śpiewają kolędy"

Zdjęcia: Monika Rybaczewska

002
003
004
005
006
007
   

Wróć