Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ DZIĘKUJE WOLONTARIUSZOM I DARCZYŃCOM ZA WSPARCIE AKCJI WAKACYJNEJ

Caritas Diecezji Siedleckiej składa serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji Wakacyjnej Akcji Caritas 2012 na terenie diecezji siedleckiej.

 

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom – wychowawcom i kierownikom, sprawującym opiekę nad dziećmi, a także kadrze pomocniczej.

 

Caritas pragnie także podziękować wszystkim instytucjom i przedsiębiorstwom, dzięki hojności których możliwe było zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

 

W szczególności dziękujemy Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego o Wojewódzkiej Komendzie Policji w Siedlcach oraz Straży Pożarnej w Broku.

 

Podziękowania kierujemy także w kierunku Spółdzielczej Mleczarni Spomlek w Radzyniu Podlaskim, Nadleśnictwa Radzyń Podlaski, Banku Spółdzielczego w Siedlcach, Wytwórni Papieru Toaletowego Z. Kopiś w Parczewie, a także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji naszej akcji.

 

Realizacja Wakacyjnej Akcji Caritas w diecezji siedleckiej była możliwa dzięki wsparciu Urzędów Gmin: w Siemieniu, Wojcieszkowie, Staninie, Milanowie, Parczewie, Terespolu, Dęblinie, Łosicach, Konstantynowie, Maciejowicach. Serdecznie dziękujemy.

Wróć