Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Czysto i ekologicznie

W Centrum Integracji Społecznej działającym przy Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej właśnie ruszyła ekologiczna mobilna myjnia parowa. Jest bezpieczna dla człowieka i przyjazna środowisku, a koszty usługi są wyjątkowo konkurencyjne.

 

Myjnia oferuje kompleksowe mycie i sprzątanie samochodów osobowych, busów i autobusów, czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych, elewacji, kostki brukowej, płytek tarasowych, nagrobków i pomników. Mobilna myjnia parowa to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują nienagannej czystości w swoim domu, firmie lub samochodzie oraz dla tych, którym zależy na środowisku naturalnym i wysokiej jakości usługach.

 

Jak to działa?

 

Dzięki zastosowaniu gorącej suchej pary pod dużym ciśnieniem możliwe jest oczyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni bez wykorzystywania środków chemicznych, a przy bardzo silnych, utrwalonych zabrudzeniach wykorzystuje się ich minimalne ilości w bardzo rozcieńczonej formie. Na uwagę zasługuje również niskie zużycie wody podczas pracy. Do umycia średniej wielkości samochodu osobowego potrzeba jedynie około 3 litrów wody. Czyszczenie parowe jest szczególnie polecane osobom ze skłonnościami do alergii oraz wrażliwym na zapachy i chemikalia. Gorąca para bardzo dobrze dezynfekuje czyszczoną powierzchnię, zabija roztocza, usuwa pleśń i inne zanieczyszczenia organiczne np. mchy i porosty, nie pozostawiając po sobie zapachu. Ta nowoczesna i ekologiczna myjnia jest doskonałą alternatywą zarówno dla tradycyjnych myjni bezdotykowych, jak i myjni automatycznych.

 

Pomagasz w reintegracji zawodowej

 

Myjnia obsługiwana jest przez uczestników Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Białej Podlaskiej, którzy należą do sekcji remontowo-porządkowej. Są to osoby defaworyzowane na rynku pracy. Dzięki zajęciom w Centrum, podejmują proces reintegracji zawodowej i społecznej. To osoby, które mają na celu powrót do pracy i w tym pomaga im CIS działające przy siedleckiej Caritas.

 

Kontakt

 

Aby skorzystać z myjni należy kontaktować się w Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej, ul. Terebelska 80 W 41 lub pod nr tel.: (83) 342-05-83 wew. 22 albo tel. 724-647-181 oraz drogą internetową: biuro@cisbialapodlaska.pl

 

Posłuchaj wypowiedzi Andrzeja Hojny, Kierownika Centrum Integracji Społecznej

 

Czysto i ekologicznie

2016-05-31

Czysto i ekologicznie

Zdjęcia: Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej

001
002
003
004

Wróć