Pomoc rzeczowa od Barnhem Łódź Poland

W dniu 9 listopada Caritas Diecezji Siedleckiej odebrała 3. transport darowizny rzeczowej od Fundacji Barnhem Łódź Poland w postaci odzieży używanej i zabawek.

Współpraca z Fundacją rozpoczęła się w 2014 roku, dzięki Caritas Polska. Siedlecka Caritas zgłosiła wówczas listę rzeczy, które są najbardziej potrzebne osobom korzystającym z jej pomocy. W pierwszym transporcie były rzeczy głównie dla niemowląt (nowe butelki i smoczki), drugi transport stanowiła odzież używana.

Pozyskane rzeczy i przedmioty Caritas Diecezji Siedleckiej przekazuje rodzinom i osobom potrzebującym znajdującym się w trudnej sytuacji rzeczowej i materialnej poprzez działające od 2014 roku Centrum Pomocy Bliźnim, które znajduje się przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach.

Więcej informacji pod nr tel. 780-061-313.

2015-12-16

Zdjęcia: Anna Nowińska