Wspólnota siedlecka FDNT i Tak pomagam!

4-5 marca 2016 roku w sklepach wielu sieci handlowych na terytorium Siedlec odbywała się zbiórka żywności zorganizowana przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Zbierano produkty o długim terminie ważności, które później trafią do potrzebujących rodzin.

Celem akcji było zebranie trwałych produktów żywnościowych, które później zostaną przekazane potrzebującym rodzinomprzed Świętami Wielkanocnymi. Stypendystki Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia studiujące w Siedlcach i Białej Podlaskiej, również wzięły udział w zbiórce.

Z chęcią zaangażowałyśmy się w akcję charytatywną zorganizowaną przez Caritas. Poświęcony czas na zbiórkę i wsparcie tak wspaniałej akcji przyniósł nam wiele radości. Byłyśmy pod wrażeniem, jak chętnie ludzie składają do wózków żywność. Z uśmiechem dziękowałyśmy i zachęcałyśmy do wzięcia udziału w tym dziele. To niesamowite, że tyle osób zainteresowało się tym wydarzeniem . Wspólnymi siłami uzbieraliśmy duże ilości produktów, które trafią do rodzin potrzebujących. Wiemy jedno, to nie jest koniec naszych działań. Chcemy uruchomić dobro w Siedlcach i być stale aktywnymi w jego tworzeniu.

Szczerze zachęcamy wszystkich ludzi do włączania się w podobne akcje. Wierzymy, że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Agata Rytel- Szef Wspólnoty siedleckiej

Weronika Wawer- Rzecznik prasowy Wspólnoty siedleckiej

Fundacja ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia"

2016-03-10

Wspólnota siedlecka FDNT i Tak pomagam!

Zdjęcia: Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia"