Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Zjedz kebaba i wspomóż Szymonka

W środę 19 lutego 2020 r. w punkcie gastronomicznym przy ul. Jana III Sobieskiego 72 w Białej Podlaskiej, przez cały dzień będzie można wspomóc finansowo podopiecznego Caritas Diecezji Siedleckiej – Szymonka Kulawczuka. Chłopiec cierpi na hemimelię kończyn dolnych i górnych, co powoduje, że nie może się poruszać i cieszyć dzieciństwem jak inne dzieci. Jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja.

 

Właściciel lokalu, Ireneusz Olesiejuk, postanowił, że nie zostawi chłopca bez pomocy. Tego dnia od godz. 9:00 do 21:00 będzie sprzedawał kebaby, hotdogi i napoje (cały asortyment), ale zamiast do kasy, zebrane środki będzie zbierał do puszki Caritas. Datki przekazane będą do Caritas Diecezji Siedleckiej, zostaną przeliczone i wpłacone na subkonto Szymonka.

 

Więcej informacji o Szymonku: http://siedlce.caritas.pl/index.php/pokaz-subkonto/items/pomoc-dla-szymona-kulawczuka.html

 

Jak można pomóc chłopcu?

 

W walce o pełnosprawność Szymona potrzebne są duże pieniądze – 475 tysięcy złotych. W imieniu rodziców prosimy o wpłaty o dowolnej wartości.

 

Szymon zbiera pieniądze na operację poprzez portal Caritas Polska https://uratujecie.pl/potrzebujacy/Szymek

 

Wesprzyj działalność serwisu UratujeCie.pl SMSem o treści WSPIERAM na numer 72 052 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

Wpłat z wpisem w tytule przelewu "Szymon 1" można dokonywać na numer konta 47 1160 2202 0000 0003 2305 9331.

 

Caritas Diecezji Siedleckiej otworzyła specjalne subkonto, na którym zbierane są środki na leczenie i rehabilitację Szymona Kulawczuka. Każdy, kto zechce wesprzeć chłopca, może przekazać 1% podatku (nr KRS 0000223111 z dopiskiem „37013 - Kulawczuk Szymon”).

Wróć