Nie ma dostępnych aktualności.

Komunikat: 30 kwietnia w Caritas Diecezji Siedleckiej dniem wolnym od pracy

Uprzejmie informujemy, że w piątek 30 kwietnia 2021 r. Caritas Diecezji Siedleckiej jest nieczynna na podstawie Zarządzenia nr 11/2021 Dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej z dnia 15 kwietnia 2021 r. w sprawie udzielenia dnia wolnego. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy od 4 maja 2021 r.

Więcej...

Komunikat dot. Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Uprzejmie informujemy, że dnia 30 kwietnia 2021 r. Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem pełni całodobowy dyżur telefoniczny. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 500-566-881. 1 maja 2021 r. Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jest nieczynny. Wznowienie pracy Ośrodka będzie 4 maja 2021 r.

Więcej...

Biała Podlaska: Msza św. z okazji 30-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej

Caritas Diecezji Siedleckiej obchodzi jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji w sobotę 17 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 zostanie odprawiona w Białej Podlaskiej Msza św. Przewodniczył jej będzie ks. Marek Bieńkowski, dyrektor organizacji.

Więcej...

Caritas: Tydzień Miłosierdzia 2021

Przed nami Tydzień Miłosierdzia, szczególny czas w którym chcemy przybliżyć całoroczną działalność charytatywną Caritas Diecezji Siedleckiej. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze Słowem Przewodniczącego Komisji Charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia, czyli patronalne święto Caritas.

Więcej...

Komunikat: Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem pracuje zdalnie

W związku z nasilającym się zagrożeniem epidemiologicznym oraz ogłoszonymi wytycznymi Ministra Zdrowia Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Siedlcach i Lokalne Punkty Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem (w Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Pilawie, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Zbuczynie) przechodzą wyłącznie w tryb pracy zdalnej do 18 kwietnia 2021 r. 

Więcej...

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Caritas Diecezji Siedleckiej składa Państwu serdecznie życzenia.

Więcej...

Włącz pomaganie. #REMONTUJ OPPP Caritas Diecezji Siedleckiej

Startujemy z kampanią Kilometry Dobra 2021! Potrzebujemy 60.000 PLN na remont i doposażenie Okręgowego Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Siedlcach, z którego obecnie korzysta ponad 600 osób.  

Więcej...

Siedlce: Palemki i wianki na Wielkanoc

Rękodzieło na Niedzielę Palmową i Święta Wielkanocne, przygotowane przez uczestników Centrum Integracji Społecznej, prowadzonego przez Caritas Diecezji Siedleckiej, można obejrzeć i zakupić na kiermaszu przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach.

Więcej...