Kto potrzebuje naszego wsparcia?

Pomoc dla Bogdana Czemierowskiego

 

Nazywam  się Bogdan Czemierowski. Mieszkam w Białej Podlaskiej. Mam 43 lata i jestem niepełnosprawny ruchowo. 

 

W 1992 r. miałem wypadek komunikacyjny w wyniku czego doznałem złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Zostałem sparaliżowany od pasa w dół. Po dwóch operacjach paraliż częściowo ustąpił ale pozostał niedowład kończyn dolnych. Uszkodzone zostały zwieracze wyniku czego pozostało częściowe nietrzymanie moczu i kału. Poruszałem się tylko na wózku inwalidzkim.
 
Po dwudziestu latach leczenia - rehabilitacja, pobyt w senatoriach, szpitalach uzdrowiskowych i rehabilitacyjnych. Obecnie chodzę tylko o dwóch kulach łokciowych. W 2013 r. złamałem już chorą nogę - uszkodzenie było bardzo poważne. W 2015 roku czeka mnie następna operacja. Leczenie musi być systematyczne, w przeciwnym razie grozi mi tylko poruszanie się na wózku inwalidzkim.
 
Jest to leczenie bardzo kosztowne. Moi rodzice, którzy mi pomagają finansowo i w funkcjonowaniu, są już w podeszłym wieku - sami potrzebują opieki i leczenia.
 
W związku z powyższym, zwracam się do ludzi dobrej woli aby mogli wesprzeć finansowo i przekazać 1% podatku na dalsze leczenie.
 

 

Pan Bogdan posiada utworzone subkonto w naszej organizacji, na które można przekazywać 1% podatku oraz inne darowizny. Wpłat prosimy dokonywać na konto:

BS Siedlce 21 9194 0007 0027 9318 2000 0260

z dopiskiem „28318 - Czemierowski Bogdan”.

Darowizna elektroniczna: "28318 - Czemierowski Bogdan"
Minimalna kwota to 1 zł!

Kwota jest zbyt duża, aby przekazać ją poprzez płatności elektroniczne! Jeśli chcą Państwo tak hojnie wesprzeć działania Caritas prosimy o wpłatę na rachunek bankowy. Dziękujemy!

Wróć