Nie ma dostępnych aktualności.

Parczew: Film ze Świetlicy stanął na podium

II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zdrowo Nakręceni” – Żółty Talerz zajął film Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Placówka serdecznie dziękuje Panu Pawłowi Sidorowi za stworzenie profesjonalnie zmontowanego nagrania.

Więcej...

Kolonie w Mikołajkach

11 - osobowa grupa podopiecznych Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej, wybrała się podczas wakacji na kolonie do Mikołajek na Mazurach. Dzieci mogły w tym czasie odpocząć i zwiedzić jeden z najpiękniejszych obszarów Polski. Wyjazd rozpoczął się 25 lipca 2022 r. i potrwał 5 dni. Nad realizacją wyjazdu czuwała Aneta Daszczuk – kierownik Świetlicy.

Więcej...

Parczew: Świetlica Caritas podsumowuje wakacje

Świetlica w okresie wakacji była czynna od godziny 9:00 do godziny 14:00. Każdego dnia tygodnia organizowane były różnego rodzaju aktywności m.in. zajęcia sportowe, kulinarne, ogólnorozwojowe, plastyczne, muzyczne, taneczne i rozrywka.

Więcej...

Parczew: Świetlica Caritas wspiera Ukrainę

Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie włączyła się w pomaganie poszkodowanym rodzinom z Ukrainy.

Więcej...

Parczew: Spotkanie wigilijne i prezenty

Świetlica Socjoterapeutyczna składa serdeczne podziękowania dla Fundacji PKO, Kulczyk Foundation, Fabryki Kabli Elpar Parczew oraz Nadleśnictwu Parczew za wsparcie finansowe naszej świetlicy w przygotowaniu spotkania wigilijnego oraz zakup prezentów dla dzieci.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2023 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry