Nie ma dostępnych aktualności.

Parczew: Dzień Dobra 2024

Mieszczące się w Parczewie: Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej z pomocą Warsztatu Terapii Zajęciowej CDS oraz Szkolne Koło Caritas działającego przy LO im. M. Kopernika w Parczewie zorganizowały 14 kwietnia 2024 r. Dzień Dobra.

Więcej...

Parczew: Dzieci z Caritas porządkowały świat

Podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej wzięli udział w akcji sprzątania świata w ramach święta „Czas dla Stworzenia”. W czwartek 14 września 2023 r. uporządkowali miejsca parkingowe, drogi dojazdowe, miejsce do biwakowania, a następnie ścieżkę przyrodniczą „Bobrówka”. Po sprzątaniu, razem z opiekunami upiekli kiełbaski na ognisku.

Więcej...

Warszawa: Warsztaty z Kasią Bosacką. Dzieci z Caritas uczyły się gotować

Tiramisu, podpłomyki i napój truskawkowy to smakołyki, które przygotowały dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie w Pracowni Efektu Domina. Młodzi spotkali się 4 marca 2023 r. w Warszawie na warsztatach kulinarnych ze znaną dziennikarką Kasią Bosacką, zajmującą się m.in. zdrową żywnością. Było to możliwe z racji zajęcia II miejsca w ogólnopolskim konkursie „Zdrowo Nakręceni” dla podopiecznych programu Żółty Talerz.

Więcej...

Parczew: Film ze Świetlicy stanął na podium

II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zdrowo Nakręceni” – Żółty Talerz zajął film Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Placówka serdecznie dziękuje Panu Pawłowi Sidorowi za stworzenie profesjonalnie zmontowanego nagrania.

Więcej...

Kolonie w Mikołajkach

11 - osobowa grupa podopiecznych Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej, wybrała się podczas wakacji na kolonie do Mikołajek na Mazurach. Dzieci mogły w tym czasie odpocząć i zwiedzić jeden z najpiękniejszych obszarów Polski. Wyjazd rozpoczął się 25 lipca 2022 r. i potrwał 5 dni. Nad realizacją wyjazdu czuwała Aneta Daszczuk – kierownik Świetlicy.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2024 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry