Nie ma dostępnych aktualności.

Jesień 2020

W środę, 14 października 2020 roku w naszej placówce uczestnicy odkrywali dary jesieni.  Z różnorodnych liści i kasztanów stworzyli kompozycje jesiennie. 

Więcej...

Dzień Chłopaka 2020

W środę 30 września w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nasze małe kobietki przygotowały  upominki. Życzeniom i zabawie nie było końca.

Więcej...

Dzieci jadą na kolonie

W piątek 21 sierpnia br. nasi podopieczni wyruszyli na kolonie do Jantaru. Powrócą do nas 30 sierpnia gotowi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Więcej...

Laptopy

Caritas Diecezji Siedleckiej otrzymała 6 laptopów, zakupionych przez Caritas Polska we współpracy z fundacją Pro Caritate w ramach akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. Nasza placówka otrzymała dwa laptopy. Podopiecznym naszej placówki będą służyły do nauki oraz poszerzania swoich zainteresowań.

Więcej...

Koniec roku 2019/2020

W czwartek 30 lipca br. w naszej placówce odbył się poczęstunek pożegnalny dla dzieci, które uczęszczały na zajęcia w naszej świetlicy przez rok 2019/2020. Nasi podopieczni przez miesiąc będą odpoczywać, by we wrześniu wrócić ochoczo i z entuzjazmem na zajęcia.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2020 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry