#wNIEDZIELĘsięDZIELĘ

Czekaliśmy na Ciebie i nareszcie Jesteś  Smile

Zatem startujemy!

 

Przed nami kampania #wNIEDZIELĘsięDZIELĘ!

Zmieniajmy świat na lepsze przez dzielenie się DOBREM!

Chcemy razem z Tobą zrobić coś wyjątkowego!

Zrób dzisiaj kilka prostych czynności dających bezcenne doświadczenia!

 

Uśmiechnij się szczerze    

    Wpadnij na kawę do rodziców

Zatańcz z dzieciakami    

    Przytul kogoś bliskiego

Przygotuj pyszny obiad    

    Zabierz żonę na randkę

Zadzwoń do przyjaciela    

    Idź na spacer do lasu

 

Jesteś bogaty możliwościami - wykorzystaj je!

 

Każda niedziela to znakomity czas na świętowanie dzielenia się!

Dlatego zwracamy się do Ciebie z serdeczną prośbą o promowanie naszej kampanii w #wNIEDZIELĘsięDZIELĘ, a także o wsparcie finansowe realizowanych przez Caritas Diecezji Siedleckiej dzieł miłosierdzia.

 

Razem zrobimy więcej!

 

Ustaw stałe zlecenie lub przekaż darowiznę przelewając dowolną kwotę na rachunek bankowy:

 

Bank Spółdzielczy Siedlce 50 9194 0007 0027 9318 2000 0320

Caritas Diecezji Siedleckiej

ul. Bpa I. Świrskiego 57

08-110 Siedlce

z dopiskiem: #wNIEDZIELĘsięDZIELĘ

 

Pomnażajmy DOBRO!

#wNIEDZIELĘsięDZIELĘ

Darowizna elektroniczna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej przez Caritas Diecezji Siedleckiej z siedzibą w Siedlcach (kod pocztowy: 08-110) przy ul. Bpa I. Świrskiego 57, tel.: 25 640 71 30, adres e-mail: siedlce@caritas.pl, w celach marketingowych i otrzymywanie informacji dotyczących działalności charytatywnej prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej.

Państwa dane będą przechowywane i przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne dla realizacji wymienionych wyżej celów. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim i profilowaniu, jak również nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie dotyczących Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, a udzielona zgoda może zostać w każdej chwili wycofana poprzez wysłanie odpowiedniej informacji na adres poczty elektronicznej rodo.siedlce@caritas.pl.
Minimalna kwota to 1 zł!

Kwota jest zbyt duża, aby przekazać ją poprzez płatności elektroniczne! Jeśli chcą Państwo tak hojnie wesprzeć działania Caritas prosimy o wpłatę na rachunek bankowy. Dziękujemy!