Nie ma dostępnych aktualności.

Kisielany: Oferta pracy dla rehabilitanta

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Kisielanach poszukuje pracownika na stanowisko rehabilitanta. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 606-699-941.

Więcej...

Mokobody: Las będzie czysty. WTZ organizuje akcję sprzątania

Sprzątanie lasów w gminie Mokobody na stałe zapisało się w kalendarzu Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kisielanach – jednostki prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Tym razem odbędzie się 27 września 2023 r. – początek o godz. 11:00 na terenie przy domku myśliwskim Koła Łowieckiego „Podlasie” (przy drodze nr 696) w Balach w woj. mazowieckim. W teren wyruszą osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie z placówek.

Więcej...

Kisielany: Caritas organizuje piknik integracyjny

„Lata 20/30” to temat przewodni pikniku integracyjnego, który zorganizuje na terenie parafii w Mokobodach 14 czerwca 2023 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach – placówka prowadzona przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Spotkają się na nim osoby niepełnosprawne, skupione w placówkach z diecezji siedleckiej, drohiczyńskiej oraz warszawsko-praskiej. Start godzina 11:00.

Więcej...

Osoby z niepełnosprawnościami posprzątały las. TVP3 Warszawa była na miejscu

Akcja sprzątania lasów przez osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kisielan, Skórca i Siedlec była tematem poruszonym w Kurierze Mazowieckim w TVP3 Warszawa. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim materiałem.

Więcej...

Sprzątanie lasu z Caritas Diecezji Siedleckiej

Niepełnosprawni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielach, Siedlcach i Skórcu, już po raz kolejny posprzątają lasy na terenie powiatu siedleckiego, a dokładnie gminy Mokobody. Akcja sprzątania, której patronuje św. Franciszek z Asyżu, odbędzie się 21 września 2022 r. od godz. 11:00.

Więcej...